Wygraj książkę „Wiggott przedstawia Fantastyczny Woskowy Świat. Upiorny pociąg"

Start: 2020-10-15 Koniec: 2020-10-22
Wygraj książkę „Wiggott przedstawia Fantastyczny Woskowy Świat. Upiorny pociąg

Tajemnicza wieża. Dziewczyna uwięziona w szklanej gablocie. Skradziony telefon oraz drzwi do nieznanego świata… To oznacza tylko jedno – upiorną przygodę!

Boy jest niezłym pechowcem. Szuka go nie tylko policja, ale także przerażający Arfur Loaf. Boy decyduje się znaleźć schronienie w Niesamowitym Gabinecie Woskowym Wiggotta, ale może to się okazać najgorszym pomysłem, na jaki kiedykolwiek wpadł! Gorsza może być już tylko… podróż Pociągiem Strachu! Teraz dwóch szalonych wiktoriańskich zabójców, Burke i Hare, także go szukają. Od Boya zależy, czy chce wrócić do swoich czasów, uciec z Pociągu Strachu i uratować dziewczynę.

Wiggott przedstawia Fantastyczny Woskowy Świat. Upiorny pociąg to trzymający w napięciu horror dla młodszych czytelników! Wejdź do mrocznego świata tajemnic i przygód mrożących krew w żyłach. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Zielona Sowa. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Upiorny pociąg do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 22 października 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Upiorny pociąg kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Natalia Strągowska, Gościcino

Izabela Fidut, Lublin

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo