Wygraj książkę „Zabójstwo na cztery ręce"

Start: 2019-09-23 Koniec: 2019-09-30
Wygraj książkę „Zabójstwo na cztery ręce

Na weselu dochodzi do morderstwa. Kto spośród zaproszonych gości miał motyw? Dlaczego nikt nie przyznaje się do znajomości ze zmarłym? Czy dojdzie do skandalu?

Do akcji wkracza znana z dwóch poprzednich części cyklu wdowa po aptekarzu ze Skały, Karolina Morawiecka. To miejscowa panna Marple, której pomagają zakonnica, pies oraz znajomość literatury i sztuki kulinarnej.

Czy wdowie po aptekarzu uda się rozwikłać kolejną kryminalną zagadkę? Pytania się mnożą, weselna muzyka gra, a bohaterka rozpoczyna walkę z czasem. I z mordercą.

Kolejna powieść Karoliny Morawieckiej to pyszna komedia kryminalna, polana sosem z polskich przywar, wad i przaśnych obyczajów.

-> recenzja książki Zabójstwo na cztery ręce

Karolina Morawiecka (autorka) zaprasza na kolejną czytelniczą ucztę z Karoliną Morawiecką (bohaterką)! Do lektury powieści Zabójstwo na cztery ręce zachęca też Wydawnictwo Lira. W naszym serwisie znajdziecie premierowe fragmenty książki, koniecznie weźcie też udział w konkursie, który jej właśnie jest poświęcony.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Zabójstwo na cztery ręce do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 30 września 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku! 

Zabójstwo na cztery ręce kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

 

Laureatami konkursu zostali:

Milena Kozioł, Siedlce

Małgorzata Cholewińska, Warszawa

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Zabójstwo na cztery ręce
Karolina Morawiecka
Wydawnictwo