Wygraj książkę „Zamieć"

Start: 2018-11-30 Koniec: 2018-12-07
Wygraj książkę „Zamieć

Dla fanów powieści opartych na faktach proponujemy najnowszą pozycję Wydawnictwa Sonia DragaZamieć Adama Cioczka.

Kryminalna zagadka, nieznane tajemnice, miłosne uwikłania i niemożne pragnienie wolności. Tym charakteryzuje się najnowsza powieść Adama Cioczka, Zamieć. Książka przedstawia losy trójki ludzi, które łączy tylko jedna wspólna cecha — wszyscy zaginęli bez śladu. Piotr wraz z policją i pomocą jasnowidza szuka swojego zaginionego syna-studenta, Barbara poszukuje męża, jednocześnie odkrywając sekrety małżonka, a Janek — ułożony chłopak, syn słynnego alpinisty, znika z domu na kilka dni przed maturą. Książka Cioczka przedstawia nie tylko historie osób zaginionych, ale także tych, którzy szukają swoich bliskich. Ich przeżycia udowadniają, jak naprawdę powierzchowna jest wiedza o naszych najbliższych. I jak bardzo pozory mogą mylić.

Ta książka bierze udział w plebiscycie „Najlepsza książka na Gwiazdkę". Można na nią głosować na ksiazkanagwiazdke.pl. Wśród wszystkich, którzy to uczynią, wśród tych, którzy nadeślą nam uzasadnienie dokonanego wyboru lub zachęcą do głosowania znajomych rozdysponowane zostaną zestawy liczące nawet 15 nowości wydawniczych.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Zamieć do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 7 grudnia 2018 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku!

 

Laureatami konkursu zostali:

Marta Oleksy, Kraków

Aleksandra Szymann, Morzeszczyn

Anna Podolska, Olsztyn

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Wydawnictwo