Wygraj książkę „Złote dziecko. Opowieść o małym Jacku Malczewskim"

Start: 2020-01-09 Koniec: 2020-01-16
Wygraj książkę „Złote dziecko. Opowieść o małym Jacku Malczewskim

Jest zima. Michał idzie właśnie ze szkolną wycieczką do radomskiego muzeum. Jacek spaceruje natomiast śliskimi uliczkami Starego Ogrodu podczas rodzinnego spaceru. Obu chłopców coś łączy, chociaż w świecie Michała jeżdżą samochody, a w świecie Jacka dorożki przemierzają brukowane ulice. W dodatku tylko jeden chłopiec ma szansę dowiedzieć się o istnieniu drugiego. W obu światach jednak trzeba tak samo konsekwentnie podążać swoją drogą. Albo chociaż dróżką...

Do lektury książki Złote dziecko. Opowieść o małym Jacku Malczewskim zaprasza Wydawnictwo Lucky. Warto również wziąć udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie publikacji. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Złote dziecko. Opowieść o małym Jacku Malczewskim do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 16 stycznia 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Złote dziecko kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Joanna Traczyk, Wykroty

Justyna Czarnecka, Mikołajki Pomorskie

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Wydawnictwo