Wygraj książkę „Obserwatorka"

Start: 2020-05-21 Koniec: 2020-05-28
Wygraj książkę „Obserwatorka

Obserwatorka – nowa książka Alicji Sinickiej – to bardzo udana powieść domestic noir, opowiadająca o kobiecie, która po latach wiąże się z przyjacielem z dzieciństwa. Niestety, nie będzie im dane zaznać spokoju – ktoś prześladuje Izę, która przekonana jest, że grozi jej coraz większe niebezpieczeństwo. 

„Obserwatorka" Alicji Sinickiej to bardzo wiarygodne osadzenie elementów typowych dla gatunku domestic noir w polskich realiach. To powieść, którą czyta się z przyjemnością, ale też z rosnącym niepokojem.

- recenzja książki „Obserwatorka".

Do lektury nowej powieści Alicji Sinickiej zaprasza Wydawnictwo Kobiecie. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Obserwatorkę do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 28 maja 2020 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Obserwatorka kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Janusz Górski, Bydgoszcz

Paweł Gołaszewski, Płońsk

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Obserwatorka
Alicja Sinicka
Wydawnictwo