Wygraj książki „Bjorn. Syn burzy" i „Bjorn. Kruki Odyna"

Start: 2020-06-24 Koniec: 2020-07-01
Wygraj książki „Bjorn. Syn burzy

Książki Pawła Wakuły Bjorn. Syn burzy oraz Bjorn. Kruki Odyna to nie tylko porywające opowieści o czasach, gdy kształtowała się mapa średniowiecznej Europy, gdy w puszczach wprost roiło się od niedźwiedzi, w świętych chramach wciąż oddawano cześć Trygławowi, a z północy napływali niosący grozę Wikingowie. To opowieści o przyjaźni po grób, łączącej ludzi mocniej niż tajemnica, którą skrywają. W tych opowieściach pobrzmiewają nuty najlepszej literatury, z jaką się spotkaliście. Mamy elementy Odysei, Imienia Róży i Wiedźmina, splecione w nową sagę, wikińską opowieść o walecznych bohaterach, podstępnych zdrajcach i siłach, o których lepiej nie mówić głośno. Wszystko snuje się i przeplata, by za chwilę pędzić niczym szalony koń Odyna, boga wojny i wojowników, ośmionogi Sleipnir – pisze dr Adrianna Michalewska w recenzji książki Bjorn. Syn burzy. Do lektury zaprasza Wydawnictwo Literatura. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest powieściom Pawła Wakuły.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać powieści Bjorn. Syn burzy oraz Bjorn. Kruki Odyna do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książki, które chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 1 lipca 2020 –trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Bjorn. Syn burzy kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Zuza Stecka, Katowice

Katarzyna Pawluś-Tokarczyk, Nowy Sącz

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Bjorn. Syn burzy
Paweł Wakuła;
Wydawnictwo