Wygraj książki dla młodych czytelników!

Start: 2022-05-31 Koniec: 2022-06-07
Wygraj książki dla młodych czytelników!

Wśród prezentów, jakimi obdarujemy najmłodszych z okazji ich święta, nie może zabraknąć książek. Pięknie i bogato ilustrowane, w twardej oprawie, dopracowane edytorsko, graficznie i redakcyjnie lektury zachwycą wizualnie i pod względem treści. Nic, tylko zabrać się do wspólnego popołudniowego czytania albo do długiej wieczornej lektury. W naszym artykule prezentujemy najciekawsze i najpiękniejsze książki na Dzień Dziecka pomysły na prezent, opublikowane przez Wydawnictwo Literatura. Zapraszamy Was również do udziału w specjalnym konkursie. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać książki Koronkowa robota, Niedokończony eliksir nieśmiertelności lub Smopsy do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 7 czerwca 2022 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Smopsy kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Joanna Tuliszka, Poznań

Anna Iwaniak, Niedrzwica Duża

Marta Drzyzga, Piekary Śląskie

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Smopsy
Justyna BEDNAREK
Wydawnictwo
Reklamy