reklama

Wygraj nawet 52 książki - wyzwania czytelnicze 2020

Start: 2020-01-01 Koniec: 2020-12-31
Wygraj nawet 52 książki - wyzwania czytelnicze 2020

Czytujesz dużo i regularnie? Rodzice czy przyjaciele nie potrafią wyciągnąć Cię z domu, bo wolisz... czytać? Podejmij nasze czytelnicze wyzwania! Zadeklaruj, ile książek przeczytasz do 31 grudnia 2020 roku, prowadź swoją wirtualną biblioteczkę, dodawaj opinie i... wygrywaj książki! 

W roku 2013 po raz pierwszy zaprosiliśmy Was do udziału w wyzwaniach czytelniczych serwisu Granice.pl Popularność akcji, liczba zgłoszeń, uczestników, przeczytanych książek, dodanych opinii i recenzji zaskoczyła wszystkich! W roku 2019 akcję zorganizowaliśmy po raz siódmy i właśnie zaczęliśmy przeglądać Wasze zgłoszenia. W najbliższych tygodniach sukcesywnie ogłaszać będziemy listy laureatów poszczególnych wyzwań. Nie chcemy jednak tracić czasu. Już teraz zapraszamy, byście spróbowali wziąć udział w kolejnej edycji naszych wyzwań czytelniczych. Byście w 2020 roku ponownie mieli okazję doskonale się bawić i byśmy za rok mogli nagrodzić niektórych spośród Was.

Zasady konkursu są proste:

1. Wejdź na stronę https://www.granice.pl/Wyzwania 

2. Wybierz jedną z kategorii konkursowych:

a) 52 książki 2020 - czytasz jedną książkę tygodniowo

b) 26 książek 2020 - czytasz jedną książkę w ciągu 14 dni

c) 12 książek 2020 - czytasz jedną książkę miesięcznie

d) Wyzwanie - wybrana przez siebie liczba książek w 2020 roku - dowolna, wybrana przez siebie liczba. Może to być zarówno 15, jak i 115 tytułów.

3. Kliknij przycisk „Dołącz" na podstronie wybranego wyzwania. Twój awatar pojawi się na liście uczestników, a w Twojej wirtualnej biblioteczce zostanie utworzona półka o nazwie 52 książki 2020, 26 książek 2020, 12 książek 2020 lub Wyzwanie - wybrana przez siebie liczba książek w 2020 roku. Dodawaj na nią przeczytane książki wraz z opiniami o nich.

5. Aktualizuj swoją biblioteczkę możliwie regularnie:

- oznaczaj książki jako przeczytane,

- dodawaj je na półkę z nazwą czytelniczego wyzwania, jakie podjąłeś,

- oceniaj przeczytane książki,

- dodawaj opinie o książkach lub recenzuj je w naszym serwisie, byśmy mogli zweryfikować, czy rzeczywiście przeczytałeś dany tytuł.

6. Sprawdź, czy wygrałeś. 

W styczniu 2021 roku przejrzymy wszystkie zgłoszenia, zweryfikujemy je i wybierzemy spośród czytelników laureatów. Twórcy wybranych przez redakcję najciekawszych półek otrzymają odpowiednio: 

- 52 książki (ci, którzy przeczytają 52 książki w ciągu roku)

- 26 książek (ci, którzy przeczytają 26 książek w ciągu roku)

- 12 książek (ci, którzy przeczytają jedną książkę miesięcznie)

- zestawy książek - tych, którzy wybiorą inną niż 52, 26 lub 12 liczbę książek w ciągu roku, nagradzać będziemy odpowiednio do wybranej przez nich liczby książek. W tej kategorii wygrać będzie można najwyżej 52 książki - nawet, jeśli ktoś przeczyta zdecydowanie więcej tytułów - po prostu nie dysponujemy nieograniczonymi zasobami nagród :) To kategoria zarówno dla tych osób, które planują przeczytać w 2020 roku 20 książek, jak i dla tych, którzy przeczytają ich więcej niż setkę.

Masz sugestie co do formuły konkursu? Potrzebujesz motywacji do regularnej lektury? Weź udział w tej dyskusji! 

Zajrzyj też do specjalnych grup wsparcia. Podziel się w nich wrażeniami z udziału w akcji w roku 2019, zachęć innych do udziału w niej w roku kolejnym, dziel się wrażeniami z przebiegu wyzwania:

- Grupa wsparcia - 52 książki 2020

- Grupa wsparcia - 26 książek 2020

- Grupa wsparcia - 12 książek 2020

- Grupa wsparcia - wybrana przez siebie liczba książek w 2020 roku

Podobnie jak w latach ubiegłych, warto aktualizować nie tylko półki z wyzwaniami rocznymi. Jeśli utworzycie na przykład półkę „chcę zdobyć", podczas kompletowania zestawów nagród przy różnych okazjach będzie nam zdecydowanie łatwiej wybrać odpowiednie dla Was książki. Zawsze staramy się także (chociaż nie zawsze udaje się to w 100%) przekazywać Wam książki, których nie przeczytaliście.

Życzymy powodzenia i czekamy na Wszelkie uwagi lub sugestie!


Wyniki ogłosimy w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

Możesz również wziąć udział w innych konkursach w naszym serwisie: