Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2018-11-07
Kategoria:

Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego.

L'enfant terrible polskiego show biznesu.

O jego medialnej osobowości powstały już prace naukowe, a typowa dla niego bezczelność stała się telewizyjną dyscypliną olimpijską.

Pogromca osobowości płaskich i bez charakteru.

Wyznawca zasady, że przeginanie pały to takie samo prawo obywatelskie jak udział w wyborach.

Bohater kultury pop, gość z krainy próżności.

Od dziecka lubił szokować, a rzeczywistość dawała mu do zabawy niezbędne gadżety i okoliczności. Chciał zostać aktorem, ale znawcy sceny prognozowali mu rolę halabardnika albo aktora grającego kroki za sceną. Został więc królem błaznów. Jego autobiografia to skarbnica błyskotliwych bon motów, genialnych ripost, ciętych komentarzy. Kronika medialnego żywota, którego intensywnością można spokojnie obdzielić kilku celebrytów, a gażą za odcinek talk show wykarmić powiat. To też opowieść człowieka zasmuconego kondycją myślenia społeczeństwa, które głowy używa głównie do potakiwania.

Człowiek-kameleon, właściciel ego widocznego z kosmosu, genialny publicysta, człowiek instytucja, ojciec chrzestny i grabarz wielu karier.

Kim jest Kuba Wojewódzki?

Bezczelna, irytująca i bulwersująca - najlepsza autobiografia celebryty.

Kuba Wojewódzki. Urodził się w 1963 r. W tym samym roku utworzono Zalew Zegrzyński. Dziennikarz, aktor, pisarz praworęczny. W dzieciństwie wyglądał tak, jakby go rodzice kupili na wyprzedaży garażowej. Ma wszystkie zalety, których nie chciał oraz wady, do których się przyzwyczaił. Ironista z zawodu, prześmiewca z powołania. Jego poczucie humoru smakuje jak rosyjskie pestycydy. Specjalista od cudzych porażek. Ma tak przerośnięte ego, że w kinie zasiada na trzech miejscach jednocześnie.

Pracował we wszystkich najważniejszych telewizjach, bo chciał. Nie pracował we wszystkich najważniejszych stacjach radiowych, bo nie chciał. Wybierany na różne stanowiska w różnych mediach. Posiadacz legendarnej fryzury sprawiającej wrażenie, jakby codziennie majstrował przy wysokim napięciu. Alkoholik lub jak wolą inni, całoroczny degustator. Był jurorem we wszystkich możliwych programach z jurorami. Mistrz świata w seksie przedmałżeńskim. Czasami sprawia wrażenie, jakby nie miał bezpośredniego połączenia między mózgiem a językiem. Mówi w pięciu językach, niestety nie jest w stanie porozumieć się w żadnym z nich. Jedyne ćwiczenia jakie uprawia to liczenie pieniędzy. Z zawodu kawaler. Mieszka w Warszawie.

Książkę czyta Kuba Wojewódzki

Kup książkę Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Opinie o książce - Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Avatar użytkownika - Sunny_M
Sunny_M
Przeczytane:2020-04-10, Przeczytałam, 26 książek 2020,

Trochę się obawiałam książki, za dużo w mediach krytyki i tak jakoś mi po drodze nie było. Koniec końców dotarłam do niej. Książka jest zlepkiem przeżyć autora, trochę groteski, trochę ironii. Na wiele rzeczy trzeba patrzeć przez palce. Nie da się jej czytać na raz. Bo męczy styl i trochę się dłuży. Mimo to spróbować biografie uważam, za interesującą i przeczytać można ją, aby wyrobić sobie samemu zdanie.

Avatar użytkownika - gosia_gosia16
gosia_gosia16
Przeczytane:2019-04-22, Ocena: 3, Przeczytałam, 52 książki 2019,
Avatar użytkownika - radeksc-wp
radeksc-wp
Przeczytane:2019-01-29, Ocena: 6, Przeczytałem, 26 książek 2019,

To się czyta. Jest power!

Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia
Kuba Wojewódzki0
Okładka ksiązki - Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego. L'enfant terrible polskiego show biznesu. O jego medialnej osobowości powstały już prace...

Nieautoryzowana autobiografia
Kuba Wojewódzki0
Okładka ksiązki - Nieautoryzowana autobiografia

Nieautoryzowana autobiografia to książka, która inna jest niż wszytskie. I nie ma nic wspólnego z nudną autobiografią gwiazd, które...

"w życiu nie należy mieć problemów, tylko przygody"

Gdy byłem kimś innym
Stéphane Allix