Nieautoryzowana autobiografia

Bardzo lubię program prowadzony przez Kubę Wojewódzkiego, bawi mnie jego poczucie humoru, dlatego byłam bardzo ciekawa książki, którą napisał. Okazało się, że nie jest to typowa autobiografia. Osoby, które liczą, że dowiedzą sie czegoś więcej o Kubie Wojewódzkim raczej się rozczarują. Autor o sobie zbyt dużo nie napisał. Książka jest raczej zbiorem wspomnień, anegdot. Jest bardzo dużo opisów ludzi, których Kuba spotkał na jakimś etapie swojego życia. Cała masa przytoczonych rozmów, które autor z kimś odbył. Kuba Wojewódzki dużo uwagi poświęca wspominaniu swoich byłych, licznych partnerek. Autorowi udało się przelać na papier swój charakterystyczny sposób bycia, błyskotliwość, charyzmę, poczucie humoru. To wszystko sprawia, że jest to lektura bardzo lekka, przyjemna, łatwa w odbiorze. Idealna pozycja na poprawę humoru, ja czytając nie raz śmiałam się na głos. Jednak trzeba zaznaczyć, że jest to książka raczej dla fanów Kuby Wojewódzkiego i osób, które lubią i akceptują poczucie humoru autora. Minusem książki jest to, że wspomnienia autora spisane są w sposób bardzo chaotyczny. Nie ma ustalonej kolejności wydarzeń. Kuba Wojewódzki np. wspomina pracę w radio, a już po chwili opisuje historię z czasów gdy był jurorem w programie " Idol ", następnie przeskakuje na wspomnienia z czasów szkolnych. Jednak dla fanów Kuby Wojewódzkiego jak najbardziej polecam.

Informacje dodatkowe o Nieautoryzowana autobiografia:

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2018-11-07
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy
Dodał/a opinię: monia89

Zobacz opinie o książce Nieautoryzowana autobiografia

Kup książkę Nieautoryzowana autobiografia