Nieautoryzowana autobiografia

Wydawnictwo: Wielka Litera
Data wydania: 2018-11-07
Kategoria: Biografie, wspomnienia, listy

Nieautoryzowana autobiografia to książka, która inna jest niż wszytskie. I nie ma nic wspólnego z nudną autobiografią gwiazd, które na swą cześć wznoszą peany.

Kuba Wojewódzki znany jest chyba każdemu - a teraz poznać można go jeszcze lepiej dzięki jego własnej ksiażce o nim samym. Książce o nim samym, o jego przygodach w show-biznesie i telewizyjnym bagienku.

Nieautoryzowana autobiografia o przewrotnym tytule nawiązującym do książki Daniela Handlera z Serii niefortunnych zdarzeń przedstawi czytelnikom serię niefortunnych zdarzeń z życia jednego z najpopularniejszych polskich showmenów.

Kup książkę Nieautoryzowana autobiografia

Przeczytane:2019-08-27, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2019,
Avatar użytkownika - ewelinalacheta
ewelinalacheta
Przeczytane:2019-03-28, Ocena: 3, Przeczytałam, 26 książek 2019,

Cóż Kubuś specyficzna postać i specyficzna książka. Czyta sie dobrze. Fragmenty dotyczące Idola wpływają na wspomnienia. Nie koniecznie dotarly do mnie analizy jego samochodów, ale to raczej jego konik niż mój.

Avatar użytkownika - Faustyna
Faustyna
Przeczytane:2019-02-21, Ocena: 4, Przeczytałam, 52 książki 2019, biografie, dzienniki,

Trudno ocenić tą książkę. Na pewno posiada wątki autobiografii trudno powiedzieć czy prawdziwe prezentowane bowiem w stylu autora czyli z dużym przymróżeniem okiem. W zdecydowanej większąści jest jednak zbiorem plotek i ploteczek ze światka show biznesu. Autor wymienia z nazwisk celebrytów i opowiada różne historie o nich. Najsłabsze kawałki książki to te dotyczące partnerek autora, po kilku opisać trudno już zapamiętać która co i jak. Wyłania się raczej smutny obraz autora jako osoby nie potrafiącej żyć w bliskości. Do końca raczej dobrnełam. Nie jest to pozycja czytana jednym tchem.

Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia
Kuba Wojewódzki0
Okładka ksiązki - Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia
Kuba Wojewódzki0
Okładka ksiązki - Kuba Wojewódzki. Nieautoryzowana autobiografia

Przygotujcie się na największy show Kuby Wojewódzkiego. L'enfant terrible polskiego show biznesu. O jego medialnej osobowości powstały już prace...

Czarne Miasto
I co ona ma zrobić?
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Szpieg za miliard dolarów
David E. Hoffman
Szpieg za miliard dolarów