Paullina Simons w Polsce!

Autor: slk
News - Paullina Simons w Polsce!

Autorka bestsellerowej sagi o Tatianie i Aleksandrze przyjeżdża do Polski. W sobotę 18 maja spotka się z czytelnikami na Warszawskich Targach Książki, w kolejnych dniach odwiedzi Dyskusyjne Kluby Książki w różnych częściach Polski. 

 

Świat Książki wydał dotąd sześć książek autorki, które rozeszły się w imponującym nakładzie prawie 400 tys. egzemplarzy. W maju ukaże się najnowsza powieść Paulliny Simons Pieśń o poranku.

 

Pieśń o poranku opowiada historię dojrzałej kobiety, która w imię miłości do młodego kochanka jest gotowa zaryzykować szczęście rodzinne, stabilność i poczucie bezpieczeństwa. Jak napisał dziennik Daily Mail, Pieśń o poranku to po części kryminał, po części romans, po części dramat rodzinny - jednym słowem powieść idealna.

 

Paullina Simons urodziła się w Leningradzie w rodzinie dysydenckiej. Jej dziadkowie i rodzice, ciężko doświadczeni przez wojnę i komunizm, wyemigrowali do Stanów Zjednoczonych w 1973 roku, kiedy Paullina miała 10 lat. Jest autorką powieści Dziewczyna na Times Square, Tully, Czerwone liście, Jedenaście godzin”. Powieść Jeździec miedziany, a następnie jej kontynuacje: Tatiana i Aleksander i Ogród Letni przyniosły autorce światowy sukces.

 

Spotkania autorskie:

18.05, godz. 14.00 Warszawskie Targi Książki (Stadion Narodowy), Warszawa

20.05, godz. 18.00 Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna, ul. Mickiewicza 5, Bochnia

21.05, godz. 17.00 Biblioteka Śląska, Pl. Rady Europy 1, Katowice

22.05, godz. 18.00 Biblioteka Manhattan, ul. Grunwaldzka 82, Gdańsk

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy