Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 136 oraz 137 odcinku serialu?

Data: 2022-01-11 09:40:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W następnych epizodach Dzikich Pszczół: Nikiforos w końcu konfrontuje się z Eleni, a prokurator... ma wielkie kłopoty, aby móc wskazać winnego. Ostatecznie nikt nie przyznał się do winy.... Co się wydarzy w 136 i 137 odcinku?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 136 odcinka serialu

Proces dotyczący morderstwa dokonanego na Giannosie został wstrzymany. W domu rodziny Sevastos wszyscy mają pretensje do Meletisa oraz Konstantisa. Mirisini jest jedyną osobą, która pragnie stanąć w ich obronie. Niebawem Annette oferuje Meletisowi środki na zakup pola należącego do Kleomenisa.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Nikiforos konfrontuje się z Eleni, chce w ten sposób poznać prawdę, nawet jeżeli będzie ona dla niego niezwykle trudna. Również i ona, podobnie do Labrosa zaczyna wierzyć, że może doczekać się uczciwego przebiegu sprawy. Wyrok pozostaje niewiadomą. Prokurator rozpoczyna własne śledztwo, przesłuchując wszystkie osoby mające wkład w sprawę.

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy obejrzeć 136 odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, we wtorek, 11 stycznia 2022 roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na środę, 12 stycznia 22 r. na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj także: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 134 oraz 135 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 137 odcinka serialu

W 137. odcinku prokurator nie jest w stanie wskazać winnego, nikt nie chce się jednak przyznać do zbrodni. Policja pojawia się u Nestorasa, prosząc go o możliwość przeprowadzenia rozmowy z Thomasem. Drosso spotyka Assiminę, z którą wciąż ma trudne relacje.

Czytaj również: Albert zmierzy się ze swoją męczącą wadą.... – Jak zostać królem

Meletis prosi Kleomenisa o sprzedanie mu pola, przy czym ten się nie zgadza. Ma inne cele. Lambros rozmawia z Eleni, starając się ją namówić do wyznania, kto wymusił na niej poddanie się funkcjonariuszom.

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy można obejrzeć 137 odcinek serialu?

136. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w środę, 12 stycznia 2022 roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na czwartek, 13 stycznia 2022 roku na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Battleship: Bitwa o Ziemię – Przybyli najeźdźcy z kosmosu...

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley (wydawnictwo Zielona Sowa). Za jej sprawą będziecie mogli lepiej poznać te niezwykłe zwierzęta....

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje