Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Data: 2021-06-28 10:10:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

We wrześniu w telewizji powraca serial Dzikie pszczoły. Produkcję zobaczyć będzie można w popołudniowym paśmie nowej stacji TVP Kobieta.

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły to grecki serial o tematyce obyczajowej. Pierwsze odcinki zobaczyć można było jeszcze w wakacje, a teraz produkcja jest kontynuowana na antenie TVP Kobieta. Co warto wiedzieć na temat serialu?

Dzikie pszczoły – opis serialu

Dzikie pszczoły to historia rozgrywająca się w greckiej wiosce Diafani. W rodzinie Stamiris niespodziewanie umiera ojciec, który jednocześnie zarządzał rodzinnym gospodarstwem. Jego dzieci nie tylko muszą pogodzić się z odejściem ukochanego taty, ale także — przejąć po nim schedę. Gospodarstwem zaczyna zajmować się najstarsza córka, Eleni. 

Czytaj również: Dzielnice strachu – pierwszym codziennym serialem Telewizji Puls 2

Jednocześnie o prawa do gospodarstwa zabiega miejscowy bogacz, Doukas Sevastos, który — mimo sprzeciwów Eleni — pragnie kupić ziemię.  Żeby ocalić gospodarstwo, Eleni godzi się na ślub z synem potentata. Niedługo później dochodzi do tragedii, która raz na zawsze zmienia życie kobiety. 

Dzikie pszczoły – obsada

W serialu zagrała plejada greckich gwiazd. W rolach głównych w produkcji znaleźli się Maria Kitsou jako Eleni Stamiri oraz Elli Tringou (Durrellowie, Opalenizna, Monday) jako Assimina Stamiri. W pozostałych rolach wystąpili Danai Mihalaki, Dimitris Gotsopoulos, Leonidas Kakouris, Anastasis Roilos.

Czytaj również: Krzysztof Krawczyk - powstanie serial o niedawno zmarłym artyście

Reżyserem serialu jest Lefteris Charitos.

Dzikie pszczoły – kiedy premiera?

Serial miał swoją premierę w 2019 roku. Od poniedziałku, 28 czerwca 2021 serial produkcja emitowana była na antenie telewizyjnej Jedynki. Od września serial zobaczyć można na nowej stacji Telewizji Polskiej - TVP Kobieta. Kolejne odcinki serialu będą pojawiać się od poniedziałku do piątku o godzinie 17:50. 

Dzikie pszczoły - ile odcinków

Serial liczy po premierze trzeciego sezonu 420 odcinków (oryginalna grecka emisja) i obecnie składa się z trzech sezonów. Pierwszy z nim wyemitowany został 28 czerwca o godzinie 17:55 na TVP 1. Kolejne będą pojawiać się codziennie. Poniżej przedstawiamy Wam spis odcinków wraz z datą i godziną ich emisji w telewizji:

Dzikie pszczoły – opinie o serialu

Serial Dzikie pszczoły to przede wszystkim produkcja dla tych widzów, którzy cenią sobie seriale o tematyce obyczajowej, pełnych zwrotów akcji. Warto mieć na uwadze fakt, że grecka produkcja to typowa telenowela. To sprawia, że cechami Dzikich pszczół jest mnogość wątków i czasem naprawdę zaskakujące zwroty akcji.

Dzikie pszczoły – książki

Serial Dzikie pszczoły to produkcja powstała na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Polubić pszczoły, którego autorami są Jerzy Wilde, Elżbieta Gogolewska.

Książkę „Polubić pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Więcej niż zło
Ewelina Stefańska
Więcej niż zło
Dlaczego mnie zabiłaś?
Andrzej Marek Grabowski
Dlaczego mnie zabiłaś?
Znajda
Katarzyna Kielecka
Znajda
Las znikających gwiazd
Kristin Harmel
Las znikających gwiazd
Noc sów. Opowieści z lasu
Jacek Karczewski
Noc sów. Opowieści z lasu
Gorath. Uderz pierwszy
Janusz Stankiewicz
Gorath. Uderz pierwszy
Kacper
Gabriela Gargaś ;
Kacper
Pokaż wszystkie recenzje