Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Data: 2021-06-28 10:10:02 Autor: adudek
udostępnij Tweet

We wrześniu w telewizji powraca serial Dzikie pszczoły. Produkcję zobaczyć będzie można w popołudniowym paśmie nowej stacji TVP Kobieta.

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły to grecki serial o tematyce obyczajowej. Pierwsze odcinki zobaczyć można było jeszcze w wakacje, a teraz produkcja jest kontynuowana na antenie TVP Kobieta. Co warto wiedzieć na temat serialu?

Dzikie pszczoły – opis serialu

Dzikie pszczoły to historia rozgrywająca się w greckiej wiosce Diafani. W rodzinie Stamiris niespodziewanie umiera ojciec, który jednocześnie zarządzał rodzinnym gospodarstwem. Jego dzieci nie tylko muszą pogodzić się z odejściem ukochanego taty, ale także — przejąć po nim schedę. Gospodarstwem zaczyna zajmować się najstarsza córka, Eleni. 

Czytaj również: Dzielnice strachu – pierwszym codziennym serialem Telewizji Puls 2

Jednocześnie o prawa do gospodarstwa zabiega miejscowy bogacz, Doukas Sevastos, który — mimo sprzeciwów Eleni — pragnie kupić ziemię.  Żeby ocalić gospodarstwo, Eleni godzi się na ślub z synem potentata. Niedługo później dochodzi do tragedii, która raz na zawsze zmienia życie kobiety. 

Dzikie pszczoły – obsada

W serialu zagrała plejada greckich gwiazd. W rolach głównych w produkcji znaleźli się Maria Kitsou jako Eleni Stamiri oraz Elli Tringou (Durrellowie, Opalenizna, Monday) jako Assimina Stamiri. W pozostałych rolach wystąpili Danai Mihalaki, Dimitris Gotsopoulos, Leonidas Kakouris, Anastasis Roilos.

Czytaj również: Krzysztof Krawczyk - powstanie serial o niedawno zmarłym artyście

Reżyserem serialu jest Lefteris Charitos.

Dzikie pszczoły – kiedy premiera?

Serial miał swoją premierę w 2019 roku. Od poniedziałku, 28 czerwca 2021 serial produkcja emitowana była na antenie telewizyjnej Jedynki. Od września serial zobaczyć można na nowej stacji Telewizji Polskiej - TVP Kobieta. Kolejne odcinki serialu będą pojawiać się od poniedziałku do piątku o godzinie 17:50. 

Dzikie pszczoły - ile odcinków

Serial liczy 276 odcinków i obecnie składa się z trzech sezonów. Pierwszy z nim wyemitowany został 28 czerwca o godzinie 17:55 na TVP 1. Kolejne będą pojawiać się codziennie. Poniżej przedstawiamy Wam spis odcinków wraz z datą i godziną ich emisji w telewizji:

Dzikie pszczoły – opinie o serialu

Serial Dzikie pszczoły to przede wszystkim produkcja dla tych widzów, którzy cenią sobie seriale o tematyce obyczajowej, pełnych zwrotów akcji. Warto mieć na uwadze fakt, że grecka produkcja to typowa telenowela. To sprawia, że cechami Dzikich pszczół jest mnogość wątków i czasem naprawdę zaskakujące zwroty akcji.

Dzikie pszczoły – książki

Serial Dzikie pszczoły to produkcja powstała na własnym scenariuszu. Oznacza to, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Polubić pszczoły, którego autorami są Jerzy Wilde, Elżbieta Gogolewska.

Książkę „Polubić pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy