Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 81 oraz 82 odcinku serialu?

Data: 2021-10-26 12:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych odcinkach Dzikich Pszczół, Prokopis stanie do walki z Toliasem, a Eleni... będzie się domagać od Nikiforosa wyjazdu do stolicy Francji. Co się wydarzy w 81 i 82 epizodzie?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 81 odcinka serialu

W tym odcinku Pagona domyśla się, że jej mąż ma romans z Uranią, Eleni natomiast prowadzi śledztwo względem Drosso, w tajemnicy dostrzegając jej sekretne spotkanie z Nikiforosem. Po tym wydarzeniu przeszukuje jej pokój i odnajduje... miłosny list. Błyskawicznie łączy fakty i orientuje się, z czym ma do czynienia. Następnie urządza siostrze gigantyczną awanturę! 

Niebawem odbędą się wybory na burmistrza, w związku z czym startuje kampania wyborcza....

Czytaj również: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 80 oraz 81 odcinku serialu?

Fryzjer Prokopis... mierzy się w pojedynku z Toliasem, a Pani Despo próbuje odnaleźć żonę dla sierżanta Prussalisa. Pani Rizo prezentuje jej listę kandydatek dla syna. Tymczasem Kleomenis... gwałci Pinelopi! Doukas już wie, że Meletis zakochał się w jego córce. To całkowicie go rozgniewało, ostatecznie pozbawiając podwładnego wolności.

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy obejrzeć 81 odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, we wtorek, 26 października o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta. Powtórka odcinka zaplanowana została na środę, 27 października na godzinę 9:40, na TVP Kobieta.

Czytaj także: Jurassic World – Dinozaury powrócą w wielkim stylu!

Dzikie pszczoły – opis 82 odcinka serialu

W 82. odcinku Eleni zażąda od Nikiforosa, aby ten wyjechał do Paryża. Nie chce pozwolić mu na wyjawienie prawy o dziecku Drosso. Assimina tymczasem obawia się o zdrowie ciężarnej siostry. Chce ze wszystkich sił odsunąć w czasie wyprowadzkę. Nikiforos oznajmia Eleni, że ostatecznie pozostaje w Diafani, chcąc pozostać przy dziecku.

Nestorasowi udaje się odnaleźć Vassilikę położoną, która niegdyś przyjęła poród Anette.

Czytaj również: Nietypowe losy pewnego kuriera... – Tajemnicza przesyłka

W trakcie poszukiwania dowiaduje się, że jej synkiem zaopiekowała się biedna rodzina z Aten. Eleni wspomina Drosso o rodzinnej tragedii, o romansie ich matki z Militiasem. Siostra nie może w to uwierzyć, że... Nikiforos może być jej kuzynem!

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy można obejrzeć 82 odcinek serialu?

Kolejny, 82. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w środę, 27 października bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na czwartek, 28 października na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Bridget Jones III – Samotne, spokojne życie przed pięćdziesiątką zmieni się nie do poznania...

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.