Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 80 oraz 81 odcinku serialu?

Data: 2021-10-25 12:40:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych odcinkach Dzikich Pszczół, Meletis doprowadzi do ataku na Kleomenisa, natomiast fryzjer Prokopis stanie do walki z Toliasem! Kto zwycięży? Co wydarzy się w 80 i 81 epizodzie?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 80 odcinka serialu

W tym odcinku rozgniewany Meletis zaatakuje Kleomenisa, natomiast pobity mężczyzna chce wykorzystać tę sytuację do uzyskania przewagi. Ogłasza Doukasowi, że... Meletis jest zakochany w Pinelopi, zrzucając na niego winę. Miał to być napad na niego z powodu zazdrości. Młody pracownik zaprzecza, ale Sevastos mu nie wierzy oraz karze go.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 79 oraz 80 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy obejrzeć 80 odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w poniedziałek, 25 października o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta. Powtórka odcinka zaplanowana została na wtorek, 26 października na godzinę 9:40, na TVP Kobieta.

Czytaj także: Jurassic World – Dinozaury powrócą w wielkim stylu!

Dzikie pszczoły – opis 81 odcinka serialu

W 81. odcinku Pagona domyśla się, że jej mąż może mieć romans z Uranią, Eleni wprowadzi śledztwo względem Drosso, obserwując jej tajne spotkanie z Nikiforosem. Następnie przeszukuje jej pokój oraz odnajduje list miłosny. Szybko łączy fakty. Następnie urządza siostrze wielką awanturę! 

Powoli zbliżają się wybory na burmistrza, a także startują kampanie wyborcze.

Czytaj również: Nietypowe losy pewnego kuriera... – Tajemnicza przesyłka

Fryzjer Prokopis staje do walki z Toliasem, a Pani Despo stara się znaleźć żonę dla sierżanta Prussalisa, który jest jej synem. Pani Rizo prezentuje jej listę kandydatek. Kleomenis... gwałci Pinelopi, natomiast Doukas już wie, że Meletis zakochał się w jego córce. To wzbudza w nim gigantyczną wściekłość, ostatecznie więzi pracownika!

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy można obejrzeć 81 odcinek serialu?

Kolejny, 81. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już we wtorek, 26 października bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na środę, 27 października na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Bridget Jones III – Samotne, spokojne życie przed pięćdziesiątką zmieni się nie do poznania...

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.