Quantcast

Dzikie pszczoły: Czas na wielki, spektakularny finał! Co wydarzy się w ostatnich odcinkach 419 - 422?

Data: 2023-01-16 12:35:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nadchodzącym tygodniu w Dzikich pszczołach: słynny grecki serial wielkimi krokami zbliża się ku swojemu końcu, tymczasem losy wszystkich bohaterów zmierzają ku zamknięciu się. Nadszedł czas na decydujące wydarzenia! Do czego dojdzie w ostatnich epizodach 419 - 422 greckiej serii?

Obrazek w treści

Sprawdź, co wydarzy się w odcinkach 419 - 422 Dzikich Pszczół?

Dzikie pszczoły – opis 419 odc

Co zdarzy się w 419 epizodzie Dzikich pszczół? Akylas zadziwia się, gdy Ntounias staje się jego rywalem. Jego zakładnik zostaje przejęty, grupa Petros, Aggelos oraz Zachos udaje się do lasu, gdzie dojdzie do dramatycznych i pełnych konsekwencji zdarzeń...

Czytaj także: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Uratowana Aimilia kosztowała życie wielu...

Dzikie pszczoły – opis 420 odc.

Aspazja jest przekonywana przez Antigoni oraz Pinelopi do zeznań, Eleni oraz Doukas niespodziewanie na ziemiach Giorgisa odbywają spotkanie, które zamknie wcześniejszy konflikt, tuż przed zajściem aresztowania Meletisa oraz właśnie Doukasa. Czy to wszystko pozwoli zapomnieć o przeszłości i krzywdach?

Czytaj także: Dzikie pszczoły: Akylas ucieka z więzienia! Co wydarzy się w odcinkach 413 - 418?

Kiedy zadebiutuje 420. odcinek Dzikich pszczół? Premiera odbędzie się we wtorek, 17 stycznia 2023 roku od godziny 17:50 na TVP Kobieta.

Dzikie pszczoły – opis 421 odc

Do czego dojdzie w 421 odc. Dzikich pszczół? Cała Diafani na czele z Lambrosem poszukuje Eleni, tymczasem Mirsini nie jest w stanie zrozumieć, co tak naprawdę zrobił jej syn Sergios i... co powinna myśleć o jego postawie oraz zaistniałej sytuacji. Czy przypadkiem nie popełniła jednego z największych błędów w życiu?

Światło i mrok - książka

Czytaj także: "Izabela, królowa Hiszpanii". Co wydarzy się w 29 i 30 odcinku nowego hiszpańskiego serialu na antenie stacji TVP 2?

Dzikie pszczoły – opis 422 odc.

Co odbędzie się w ostatni, 422. odcinku serialu Dzikie pszczoły? Akylas uświadamia sobie, że staje przed niezwykle trudnym wyborem i wydarzeniami, które zdecydują nie tylko o jego przyszłości. Pinelopi tymczasem odkrywa, co wiąże się naprawdę za historią Meletisa...

Czytaj także: Akacjowa 38 - Co zdarzy się w 6 i 7 odcinku nowego, hiszpańskiego serialu, emitowanego na antenie TVP 2?

Diafani niebawem odkryje odpowiedni na kolejne pytania oraz pozna zdarzenia, których konsekwencji jeszcze nikt z mieszkańców nie zna...

Gdzie można zobaczyć odc. 422 serii Dzikie pszczoły? Kolejny odcinek trafi do telewizji na nadchodzący piątek, 20 stycznia 2023 roku o godzinie 17:50 na TVP Kobieta.

Gdzie obejrzeć odcinki 419 - 422 serialu Dzikie pszczoły?

Obecna na antenach Telewizji Polskiej do końca dobiegła seria Dzikich pszczół, która zaliczy maksymalnie dwa dodatkowe odcinki względem oryginalnej emisji, która miała miejsce w Grecji.

Dzikie pszczoły – książka

Autorski scenariusz mocno zmieniał charakter serii, która pozostała wierna jednej dziedzinie. Od początku do końca ukazywała widzom niezwykłego piękna Grecji. To państwo będziecie moli lepiej poznać także za sprawą książki Marcina Pietrzyka: Grecja po mojemu, wydanej przez wyd. Pascal.

Książkę „Grecja po mojemu” pozyskacie tanio tutaj:

Tagi: dzikie pszczoły, seriale tvp, grecja, Spisek ,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Zagadka czarnego psa
Marta Guzowska
Zagadka czarnego psa
Izabela. Świat w płomieniach
Krzysztof P. Czyżewski
Izabela. Świat w płomieniach
Potem
Kristin Harmel
Potem
Wzloty i upadki mojego życia
Hans Kammerlander; Verena Duregger; Mario Vigl
Wzloty i upadki mojego życia
Też jestem mamą
Karolina Staszak
Też jestem mamą
Wicierz
M.M. Perr ;
Wicierz
Mentalista
Camilla Läckberg
Mentalista
You'd Be Home Now
Kathleen Glasgow
You'd Be Home Now
Pokaż wszystkie recenzje