Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 74 oraz 75 odcinku serialu?

Data: 2021-10-15 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W kolejnych odc. Dzikich Pszczół, widzowie będą mogli ujrzeć propozycję pomocy Nestorasa, a także zadziwiające zachowanie Thomasa, które może mieć dla niego poważne konsekwencje. Co wydarzy się w 74 i 75 epizodzie?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 74 odcinka serialu

Anette przypomniała sobie imię przełożonej, która przed laty odebrała jej poród, Nestoras obiecuje, że pomoże w poszukiwaniach dziecka. Militiadis zaprasza Violettę na kolację rodzinną, chce sformalizować związek. Niestety... kobieta nie zdradziła, że nigdy nie uzyskała pełnego rozwodu. Jej mąż zaginął. Mirisini błaga Assiminę, by nie wyjeżdżała do Nikiforosem do Paryża.

Ma obawy dotyczące desperacji i możliwego samobójstwa syna. Nestorias dowiaduje się, że Thomas w trakcie wojny poznał jego syna i był nawet przy nim do ostatnich sekund życia.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Detektyw zdradza, że współpracował z Gestapo, następnie torturował oraz dobił go. Kipreos przygotowuje się do ślubu, a przy tej okazji odwiedza go Jorgalas. Thomas nie chce by go dostrzegł, zdemaskowanie go może się zakończyć dramatycznie.

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 74 odcinek serialu

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w piątek, 15 października o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta. Powtórka odcinka zaplanowana została na poniedziałek, 18 października na godzinę 9:40, na TVP Kobieta.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 70 oraz 71 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 75 odcinka serialu

W 75. odcinku Thomas postanawia przyjąć tajemniczą substancję. Niebawem nieprzytomnego odnajduje dwójka mnichów.... Meletis z Konstantisem przerywają zebranie rolników, nie wiedzą jednak, o czym toczyła się rozmowa.

Czytaj również: "22 kule" – zemsta dawnego gangstera

Tolias postanawia stanąć obronie Uranii, napastowanej właśnie przez Kiriakosa. To powoduje, że wokół nich narasta napięcie...

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 75 odcinek serialu

Kolejny, 75. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w poniedziałek, 18 października bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na wtorek, 19 października na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Wyliczyli majątek Andrzeja Sapkowskiego. Ile zarabia twórca „Wiedźmina”?

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje