Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 137 oraz 138 odcinku serialu?

Data: 2022-01-12 09:40:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W następnych epizodach Dzikich Pszczół: prokurator... ma wielkie kłopoty, aby wskazać winnego. Nikt nie przyznał się do winy, natomiast Kiperos stale próbuje poznać osobę, która wymusiła na Eleni określone zeznania.... Co się wydarzy w 137 i 138 odcinku?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 137 odcinka serialu

Prokurator nie jest w stanie wskazać żadnego winnego, w dodatku nikt nie chce się przyznać do dokonania zbrodni. Policja zjawia się u Nestorasa, nalegając na możliwość przeprowadzenia rozmowy z Thomasem. Drosso przypadkiem spotyka Assiminę, obie wciąż mają spore pretensje do siebie.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Meletis prosi Kleomenisa o sprzedanie mu pola, ten się jednak zupełnie nie zgadza. Ma inne cele na horyzoncie. Lambros rozmawia z Eleni, próbując ją namówić do wyznania, przez kogo złożyła takie, a nie inne zeznania.....

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy obejrzeć 137 odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w środę, 12 stycznia 2022 roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na czwartek, 13 stycznia 22 r. na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj także: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 134 oraz 135 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 138 odcinka serialu

W 138. epizodzie Kiperos wciąż nie dowiedział się, kto stoi za przyznaniem się do winy Eleni, natomiast Violetta składa Militiadisowi zaskakująco atrakcyjną propozycję. Jej zdaniem, ten może się zgodzić na propozycję. Kyriakos oraz Urania stają przed trudnym wyborem....

Czytaj również: Albert zmierzy się ze swoją męczącą wadą.... – Jak zostać królem

Meletisowi udaje się w końcu pozyskać ziemie należące do Kleomenisa, tymczasem Teodozja postanawia powiedzieć Lambrosowi co postanowiła!

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy można obejrzeć 138 odcinek serialu?

138. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w czwartek, 13 stycznia 2022 roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na piątek, 14 stycznia 2022 roku na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Battleship: Bitwa o Ziemię – Przybyli najeźdźcy z kosmosu...

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley (wydawnictwo Zielona Sowa). Za jej sprawą będziecie mogli lepiej poznać te niezwykłe zwierzęta....

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje