Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 103 oraz 104 odcinku serialu?

Data: 2021-11-25 09:40:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych odcinkach Dzikich Pszczół, Dimitris w ostatnich chwili próbuje uratować Kleomenisa, podczas gdy Doukas pozbawiony został dowodów. To niezwykle go wścieka, co nigdy nie kończy się dobrze.... Co się wydarzy w 103 i 104 epizodzie?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 103 odcinka serialu

Doukas przygląda się spotkaniu Kleomenisa i Dimitrisa, chce się samemu przekonać, czy jego zięć faktycznie cały czas go oszukuje oraz wchodzi w romanse z mężczyznami. Eleni dowiaduje się o planach rozwodowych Theodossi oraz Lambrosa. Thomas prezentuje i oferuje jej piękny, zaręczynowy pierścionek. Niebawem nauczyciel udaje się, celem złożyć pozwu.

Prawnik informuje go o jednej z sądowych przyczyn, jaką musi pozostać cudzołóstwo. To oznacza, że zmuszony zostałby o oskarżenie żony o zdradę. Lordanis nie może zapomnieć o Drosso, w związku z czym wypytuje go o nią pani Rizo. Doświadczona kobieta chce go zniechęcić, nie dając za wygraną....

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Nestoras decyduje się wysłać zdjęcie Thomasa do Aten, gdzie dojdzie do weryfikacji jego obecności na liście kolaborantów. Po wczytaniu się w raport profesora Theotokisa dochodzi do odkrycia  skali zagrożeń, jakie powstaną w wyniku budowy oraz funkcjonowania fabryki. Pojawia się pragnienie jak najszybszego ujawnienia dokumentów, przekazując je Meletisowi!

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy obejrzeć 103 odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w czwartek, 25 listopada o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta. Powtórka odcinka zaplanowana została na piątek, 26 na godzinę 9:40, na TVP Kobieta.

Czytaj także: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 102 oraz 103 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 104 odcinka serialu

W 104. odcinku Dimitris w ostatniej chwili ostrzega Kleomenisa przed obserwacją go, podczas gdy podejrzewający skandal Doukas wpada z tego powodu w szał. Domaga się wyniesienia się go ze wsi. Pinelopi zaczyna tracić nadzieję na rozwód, w związku z czym coraz poważniej rozważa ucieczkę z Meletisa. Kiriakos czuje się zmęczony dodatkowymi czy sezonowymi pracami. Nadzieją okazuje się dla niej Pagona, proponująca pracę w kuźni.

Czytaj również: Whitney – (Dramatyczny) Głos swojego pokolenia...

Pojawiają się obawy dotyczące wyjścia za mąż muzyka, mogącego się zbytnio zainteresować Uranią. Militiadis dowiaduje się o złożeniu rozwodu przez syna, oskarżającego Theodossię o zdradę. Po zakończeniu się mszy w intencji nieżyjącego ojca Eleni odbywa się próba pogodzenia sióstr, jednakże Assimina wciąż nie potrafi wybaczyć Drosso....

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy można obejrzeć 104 odcinek serialu?

Nowy, 104. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w piątek, 26 listopada bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na poniedziałek, 29 listopada na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Gran Torino – Pewne wartości, pozostają stałe i niezmienne...

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy