Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 102 oraz 103 odcinku serialu?

Data: 2021-11-24 09:40:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych odcinkach Dzikich Pszczół, Matina i Nikos pojawiają się w istotnymi informacjami w Diafani, natomiast Nestoras wyśle zdjęcie Thomasa do Aten.... Co się wydarzy w 102 i 103 epizodzie?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 102 odcinka serialu

Konstantis skutecznie wywozi Vassoulę z Diafani, telefonującej do Proussalisa prosząc o nieszukanie jej. Deklaruje, że wyjechała tylko i wyłącznie z własnej woli, będąc w dobrym stanie. Matina i Nikos zjawiają się u Annette, z niezwykle ważnymi i pozytywnymi dla niej informacji o jej synu.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Matce z radości niespodziewanie przypomina się nazwisko... Dimos Zoitos! Ze zgrozą jednak odkrywa, że... mowa jest tak naprawdę o Meletisie! Dorosły już mężczyzna jest przecież zakochany w spokrewnionej Pinelopi....

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy obejrzeć 102 odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w środę, 24 listopada o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta. Powtórka odcinka zaplanowana została na czwartek, 25 na godzinę 9:40, na TVP Kobieta.

Czytaj także: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 100 oraz 101 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 103 odcinka serialu

W 103. odcinku Doukas obserwuje spotkanie Kleomenisa oraz Dimitrisa, pragnie się samemu przekonać, czy jego zięć faktycznie go oszukuje i wchodzi w romanse z innymi mężczyznami. Eleni tymczasem dowiaduje się o planach rozwodowych Theodossi i Lambrosa. Thomas przekazuje jej zaręczynowy pierścionek. Wkrótce nauczyciel udaje się złożyć pozew.

Prawnik informuje go o jednej z sądowych przyczyn w postaci cudzołóstwa. Zmuszony zostałby o oskarżenie zony o zdradę. Lordanis nie może zapomnieć o Drosso, wypytując o panią Rizo. Próbując go zniechęcić, kobieta nie daje za wygraną....

Czytaj również: Whitney – (Dramatyczny) Głos swojego pokolenia...

Nestoras posyła zdjęcie Thomasa do Aten, gdzie jego obecność na liście kolaborantów zostanie zweryfikowana. Nikiforos wczytuje się w raport profesora Theotokisa, odkrywając skalę zagrożeń wynikających z budowy i funkcjonowania fabryki. Pragnie jak najszybciej ujawnić te dokumenty, przekazując je Meletisowi!

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy można obejrzeć 103 odcinek serialu?

Nowy, 103. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w czwartek, 25 listopada bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na piątek, 26 listopada na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Gran Torino – Pewne wartości, pozostają stałe i niezmienne...

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje