Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 101 oraz 102 odcinku serialu?

Data: 2021-11-23 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych odcinkach Dzikich Pszczół, Doukas dalej zagraża wielu osobom, tymczasem Matina oraz Nikoas pojawiają się u Annette z ważnymi informacjami. Co się wydarzy w 101 i 102 epizodzie?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 101 odcinka serialu

Doukas składa Vassouli propozycję korupcyjną. Zapłaci za milczenie i nagrodę w postaci bezpiecznego zamieszkania. W trakcie gdy Meletis zabiera ją z wioski, dochodzi do aresztowania go przez Proussalisa, Kiriakosa oraz Panagiotisa. Ten nie chce się jednak zgodzić na otwarcie swojej ciężarówki. Profesor Theotokis za bardzo obawia się Douksaa i nie chce oddać raportu związane z przemysłową strefą. 

Decyduje się jednak podzielić się informacjami o negatywnych efektach, włączających w to zakażenie pól oraz całej doliny z powodu powstania wspomnianego konstruktu!

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Pinelopi zakazuje Militiadisowi oczerniać jej męża, stale pozostają czujną. Kleomenis przyrzeka Dimitrakisowi, że zajmie się jego utrzymywaniem. Pragnie, aby z nim został. Nestoras natomiast wykonuje wspólną fotkę z Eleni i Thomasem....

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy obejrzeć 101 odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, we wtorek, 23 listopada o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta. Powtórka odcinka zaplanowana została na środę, 24 na godzinę 9:40, na TVP Kobieta.

Czytaj także: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 100 oraz 101 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 102 odcinka serialu

W 101. odcinku Konstantis skutecznie wywozi Vassoulę z Diafani, a ta telefonuje do Proussalisa prosząc o nieszukanie jej. Deklaruje, że wyjechała z własnej woli i ma się dobrze. Matina oraz Nikos przybywają do Annette, mając dla niej dobre wieści o jej synku.

Czytaj również: Pamiętnik – 365 listów, które nie dotarły do ukochanej...

Matce z radości nagle przypomina się nazwisko... Dimos Zoitos! Ze zgrozą nagle odkrywa, że... chodzi tutaj o Meletisa! A ten przecież jest zakochany w spokrewnionej Pinelopi....

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy można obejrzeć 102 odcinek serialu?

Nowy, 102. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w środę, 24 listopada bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na czwartek, 25 listopada na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Vaiana: skarb oceanu. Obowiązkowy film na Dzień Dziecka

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Pokaż wszystkie recenzje