reklama

Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 52 oraz 53 odcinku serialu?

Data: 2021-09-15 13:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowych epizodach Dzikich Pszczół, działania Thomasa jeszcze mocniej się skomplikują, a Eleni posyła Labrosa bezpośrednio do żony, Theodossia go przyjmuje, domagając się wyrzeczenia ukochanej. Co dokładnie wydarzy się w 52 i 53 epizodzie?

Obrazek w treści

Emitowana od dłuższego czasu seria Dzikich pszczół, pierwotnie zadebiutowała w 2019 roku w Grecji z odcinkami długości około 45 minut.

Dzikie pszczoły – opis 52 odcinka serialu

W 52. odcinku Doukas już wie o tym jak wiele działań podjął Thomas. Sprawa komplikuje się, a w razie śmierci detektywa dojdzie do ujawnienia jego zeznań przez notariusza. Kiperos domaga się przepisania na niego oliwnego gaju. 

Sierżant oraz Nestoras odkryli, po co tak naprawdę przybył Thomas. Rodzina tymczasem cieszy się z wyboru dokonanego przez Pinelopi, natomiast Sevastos odkrywa skalę działań Kleomenisa.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Marika pojawiła się w Uranii, kierując oskarżenia dotyczące zniszczenia związku oraz romansu w Kiriakosem. Mężczyzna znalazł się w centrum awantury, a Lambros spotkał się z Eleni, gdzie dowiaduje się o stanie błogosławionym Theodossi.

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 52 odcinek serialu

Pięćdziesiąty drugi odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w środę, 15 września o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 51 oraz 52 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 53 odcinka serialu

Thomas przyznaje, że został zatrudniony przez Mirsini, poszukującej dowodów na siostry i ich udziału w śmierci Stamirisa. Zdaniem detektywa nie ma na to dowodów. Ostatecznie wyznaje Nestorasowi, że został w mieście, ponieważ zakochał się w Eleni. Błaga ich o drugą szansę. Zostaje jest wyrzucony. Eleni zdradza Lambrosowi, że powrócił do żony.

Theodosssia przyjmuje go znów z powrotem, domaga się jednak odrzucenia byłej miłości. Kiriakos zdradza, że był już żonaty i ma nawet syna! Urania przegania go z domu....

Czytaj również: "Iron Man 2" – Kolejne starcie twarzy filmowego uniwersum Marvela!

Mężczyzna udaje się do kawiarni, gdzie znajduje się rozgoryczona Marika, poszukująca pocieszenia w winie. Assimina słyszy rozmowę Doukasa oraz Toliasa, odkrywając ich planowane oszustwo. Od razu udaje się do niej, aby powstrzymać ją przed podpisaniem umowy. To zaprzecza jej planom oddania wszystkiego oraz opuszczenia Diafani....

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 53 odcinek serialu

Kolejny, 53. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w czwartek, 16 września bieżącego roku o godzinie 17:50.

Czytaj również: Zabójczy cel – W pogodni za seryjnymi mordercami 

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Dom marionetek
Natasza Socha
Dom marionetek
Oszukany czas
Kinga Tatkowska
Oszukany czas
Szukając nadziei
Adrianna Klara Kłosińska
Szukając nadziei
Kilka niedużych historii
Katarzyna Wasilkowska
Kilka niedużych historii
Pani z wieży
Magdalena Wala
Pani z wieży
Domek na końcu świata
Danuta Noszczyńska
Domek na końcu świata
Sercem i rozumem
Wojciech Sobina
Sercem i rozumem
Dobry chłopak
Iwona Wilmowska
Dobry chłopak
Pokaż wszystkie recenzje