Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 105 oraz 106 odcinku serialu? Co tym razem spotka bohaterów?

Data: 2021-11-29 12:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych odcinkach Dzikich Pszczół, Meletis skłoni Pinelopi do ucieczki, natomiast Tolias zgodzi się na zatrudnienie w warsztacie Kiriakosa. Zachowanie burmistrza zaskoczy Doukasa.... Co się wydarzy w 105 i 106 epizodzie?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 105 odcinka serialu

Meletis próbuje przekonać Pinelopi do ucieczki, prezentując jej zarys swojego planu wyjazdu. Annette stara się lepiej poznać chłopaka, w trakcie wyjścia wypytując go o dzieciństwo i przybranych rodziców. Ostrzega go przez Doukasem, prezentując dramatyczne wydarzenia z przeszłości. Ma nadzieję na skuteczne zachwianie jego ślepego zaufania względem Meletisa. 

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Pani Rizo próbuje skłonić Drosso do szansy dla lordanisa. Jej zdaniem, ten zdecyduje się na ślub oraz opiekę nad dzieckiem. Kleomenis postanawia zmienić swoje stanowisko, rozpoczynając dokonanie szantażu na Doukasie. Wie, że może ujawnić jego sekret!

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy obejrzeć 105 odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w poniedziałek, 29 listopada o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta. Powtórka odcinka zaplanowana została na wtorek, 30 na godzinę 9:40, na TVP Kobieta.

Czytaj także: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 103 oraz 104 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 106 odcinka serialu

W 106. odcinku Pagona prosi Toliasa, aby zatrudnił w swoim zakładzie Kiriakosa. Ten wyraża zgodę. Doukas czuje się zaskoczony, że pomimo kłopotów z kampanią oraz finansami, czeku nie chce zrealizować burmistrz. Lordanis będąc zakochanym w Drosso poprosi panią Rizo o pomoc, czemu przysłuchuje się Kiriakos. Ten proponuje chłopakowi, że wspólnie pod oknami wybranki odegrają jej ulubioną serenadę.

Czytaj również: Whitney – (Dramatyczny) Głos swojego pokolenia...

Niestety występ nie wypada zbyt dobrze, natomiast Lambros stara się wymóc na Theodossi zgodę na rozwód. Postanawia się wyprowadzić oraz spać w szkole. To niezwykle ją denerwuje, w związku z czym udaje się zrobić Eleni awanturę! Ten konflikt zakończy się tragicznie!

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy można obejrzeć 106 odcinek serialu?

Nowy, 106. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już we wtorek, 30 listopada bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na środę, 1 grudnia na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Gran Torino – Pewne wartości, pozostają stałe i niezmienne...

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Jesteśmy twoi
Anna Ficner-Ogonowska
Jesteśmy twoi
Zgodne małżeństwo
Aleksandra Tyl
Zgodne małżeństwo
Echowa Góra
Lauren Wolk
Echowa Góra
Pola. Wnuczka wariatki
Danuta Noszczyńska
Pola. Wnuczka wariatki
Odzyskany los
Marzena Rogalska
Odzyskany los
Światło i cień
Katarzyna Majgier
Światło i cień
Pokaż wszystkie recenzje