Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 72 oraz 73 odcinku serialu?

Data: 2021-10-13 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W kolejnych odcinkach Dzikich Pszczół, widzowie mogą ujrzeć niezwykle istotną decyzję Eleni, a także Nikiforos dowie się, że Drosso chce wyjechać do innego miasteczka do swojej ciotki. Co wydarzy się w 72 i 73 epizodzie?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 72 odcinka serialu

W kolejnym odcinku Eleni w końcu wyrazi zgodę na wyjście za Thomasa, natomiast pomiędzy Uranią i Toliasem budzi się nowe oraz szczere uczucie. Nikiforos postanowił zabrać Drosso do lekarza, mając wielkie obawy dotyczące przyszłości. Stara się skłonić ukochaną do zabiegu przerwania ciąży.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 72 odcinek serialu

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w środę, 13 października o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta. Powtórka odcinka zaplanowana została na czwartek, 14 października na godzinę 9:40, na TVP Kobieta.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 70 oraz 71 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 73 odcinka serialu

W 73. odcinku Mirsini dowiaduje się o zaręczynach Eleni oraz Thomasa, oskarżając go o zdradę. Posuwa się nawet do gróźb! Jej zdaniem detektyw tak naprawdę nie szukał dowodów, a tylko chciał się z nią związać. Wciąż jest przekonana o tym, że jego ukochana jest winna śmierci jej syna. Militiadis stara się namówić rolników do zjednoczenia się przeciwko Doukasowi, proponuje nawet Eleni spółdzielnię.

W ten sposób grupa mogłaby powstrzymać powstanie przemysłowej strefy. Drosso natomiast informuje Nikiforosa o chęci wyjazdu do innego miasteczka, gdzie mogłaby liczyć na wsparcie i opiekę ciotki.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 69 oraz 70 odcinku serialu?

Chce tam urodzić dziecko oraz samodzielnie zająć się jego wychowaniem. Konstantis odczytuje przy rodzinie list z wydawnictwa o odrzuceniu powieści Nikiforosa z planów wydawniczych. Upokorzony autor pragnie przenieść się z żoną do Paryża. Assimina podejrzenia, że Mirisini oraz Kipreos romansują ze sobą. Postanawia śledzić teściową oraz ostrzec Eleni. Odradza jej małżeństwa z Thomasem....

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 73 odcinek serialu

Kolejny, 73. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w czwartek, 14 października bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na piątek, 15 października na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również:Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 67 oraz 68 odcinku serialu? 

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje