Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 107 oraz 108 odcinku serialu?

Data: 2021-12-01 09:40:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W najnowszych odcinkach Dzikich Pszczół, Meletis zostanie oskarżony o morderstwo Militiadisa, natomiast Eleni oraz Lambros znajdą się w naprawdę trudnym położeniu.... Co się wydarzy w 107 i 108 epizodzie?

Obrazek w treści

Serial Dzikie pszczoły, klasyczna telenowela emitowana była od roku 2019, w Grecji. Serial od jakiegoś czasu oglądamy także w Polsce, na nowym kanale, bo na TVP Kobieta. Przyjrzyjmy się, co wydarzy się w nowych odcinkach. 

Dzikie pszczoły – opis 107 odcinka serialu

Nestoras jest jeszcze bardziej podejrzliwy względem Thomasa, uważając, że ten prowadzi drugie życie. Stratos jedynie go w tym upewnia, sugerując zbrodnie dokonane w ramach współpracy z niemieckim Gestapo.Pinelopi zgadza się na ucieczkę z Meletisem. Marzy o nowym życiu daleko od Diafani.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Wspomina także Kleomenisowi, że pragnie rozwodu. Mąż rozpoczyna szantażowanie jej, grożąc oskarżeniem Meletisa o podjęcie próby dokonania zabójstwa Militiadisa. Doukas dowiaduje się o spotkaniu Stamatelosem i Nikiforosem. Coraz mocniej obawia się o lojalność syna....

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy obejrzeć 107 odcinek serialu?

Kolejny odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w środę, 1 grudnia o godzinie 17:50 na kanale TVP Kobieta. Powtórka odcinka zaplanowana została na czwartek, 2 grudnia na godzinę 9:40, na TVP Kobieta.

Czytaj także: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 105 oraz 106 odcinku serialu? Co tym razem spotka bohaterów?

Dzikie pszczoły – opis 108 odcinka serialu

W 108. odcinku Eleni nie chce zdradzić, że wypadek jest efektem działań między innymi Theodossi. Lambros spędzas kolejne noce w szkole, cały czas twardo upierając się po stronie rozwodu. Violeta proponuje, aby przeniósł się do niej. Sama udaje się do Militiadisa.

Nikiforos udaje się do Aten, gdzie dowiaduje się o działaniach ojca.

Czytaj również: Whitney – (Dramatyczny) Głos swojego pokolenia...

Assimina poznaje lordanisa, z miejsca domagając się od niego, aby pozostawił Drosso w spokoju....

Dzikie pszczoły – gdzie i kiedy można obejrzeć 108 odcinek serialu?

Nowy, 108. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w czwartek, 2 grudnia bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na piątek, 3 grudnia na godzinę 9:40, na tym samym kanale.

Czytaj również: Gran Torino – Pewne wartości, pozostają stałe i niezmienne...

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka, na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeĹźeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy