Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 59 oraz 60 odcinku serialu?

Data: 2021-09-24 09:30:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowych epizodach Dzikich Pszczół, dojdzie do aresztowania Meletis, a Thomas zostanie ciężko ranny, w dodatku Doukasowi uda się go przekupić. Widzowie będą mogli ujrzeć jak Nestoras wpada w ręce gestapo. Co dokładnie wydarzy się w 59 i 60 epizodzie?

Obrazek w treści

Emitowana od dłuższego czasu seria Dzikich pszczół, pierwotnie zadebiutowała w 2019 roku w Grecji z odcinkami długości około 45 minut.

Dzikie pszczoły – opis 59 odcinka serialu

W 59. odcinku dochodzi do aresztowania Meletis, tymczasem Rizo oraz Eleni opiekują się poważnie rannym Thomasem. Ratunkiem okazuje się przetoczenie krwi, natomiast Lambros oferuje swoją pomoc. Assimina przypadkiem oblewa suknię Pinelopi, co dla Mirsini stanowi kolejny dowód na znęcanie się nad synową. Tymczasem zrozpaczona dziewczyna biegnie na klif, gdzie chce popełnić samobójstwo.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Ostatniej chwili zostaje uratowana przez Nikiforosa oraz Drosso, natomiast Militiadis i Anette grożą, że doprowadzą do wielkiego skandalu! Wystraszony prawnik deklaruje Doukasowi, że nie będzie dłużej ukrywać jego tajemnic. Ten natomiast odwiedza rannego Thomasa, który ma zeznać przeciw Meletisowi....

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 59 odcinek serialu

Pięćdziesiąty dziewiąty odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w piątek, 24 września o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta. Reemisja odbędzie się w poniedziałek, 27 września o 9:40.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 57 oraz 58 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 60 odcinka serialu

Doukas stara się przekupić Thomasa, oferując ziemie i pieniądze w zamian za kłamstwo. Detektyw oznajmia policji, że to Meletis przypadkiem go postrzelił w trakcie polowania na dziki. Eleni nie wierzy w to, a mężczyzna chce zdradzić jej pełną prawdę. Opowiada dlaczego pojawił się w Diafani. 

Assimina nie chce powrócić do domu, natomiast Nikiforos wspomina o złym traktowaniu ze strony matki. To zdumiewa Drosso, dowiadując się o tym jakie było nastawienie siostry.

Czytaj również: "Iron Man 2" – Kolejne starcie twarzy filmowego uniwersum Marvela!

Wkrótce w dodatku kobieta odnajduje zdjęcie ze swojego ślubu z jej książki. Zostało ono tak złożone, aby zasłonić wszystkich poza Nikiforosem. Nestoras natomiast wspomina czasy drugiej wojny światowej, gdy jego syn podczas misji wysadzenia mostu poniósł porażkę i został złapany przez gestapo.

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 60 odcinek serialu

Kolejny, 60. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w poniedziałek, 27 września bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na wtorek, 28 września na godzinę 9:40.

Czytaj również: Zabójczy cel – W pogodni za seryjnymi mordercami 

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje