Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 60 oraz 61 odcinku serialu?

Data: 2021-09-27 12:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

W nowych epizodach Dzikich Pszczół, zaprezentowana zostanie dramatyczna przeszłość Nestorasa, a także ukaże mocne wejście Eleni, która wyciągnie siostrę z trudnej sytuacji u Nikiforosa oraz jego matki.  Co dokładnie wydarzy się w 60 i 61 epizodzie?

Obrazek w treści

Emitowana od dłuższego czasu seria Dzikich pszczół, pierwotnie zadebiutowała w 2019 roku w Grecji z odcinkami długości około 45 minut.

Dzikie pszczoły – opis 60 odcinka serialu

W 60. odcinku Doukas będzie próbował przekupić Thomasa, w zamian za kłamstwa prawa do ziemi oraz pieniądze. Detektyw deklaruje policji, że to Meletis przypadkiem go postrzelił w trakcie ich polowania na dziki. Eleni nie wierzy w te słowa, a mężczyzna chce zdradzić jej pełną prawdę. Opowiada nawet o tym dlaczego pojawił się w Diafani. 

Assimina tymczasem nie chce wracać do domu, a Nikiforos wspomina o fatalnym traktowaniu ze strony matki. To zdumiewa Drosso....

Czytaj również: Dzikie pszczoły – grecki codzienny serial obyczajowy startuje na TVP 1

Niebawem odnajdzie zdjęcie ze swojego ślubu w jej książce, złożone w taki sposób, aby widoczny był jedynie Nikiforos. Nestoras natomiast wspomina czasy drugiej wojny światowej, gdy jego syn w trakcie zadania wysadzenia mostu został schwytany przez gestapo.

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 60 odcinek serialu

Sześćdziesiąty odcinek serialu Dzikie pszczoły wyemitowany zostanie, w poniedziałek, 27 września o godzinie 17:55 na kanale TVP Kobieta. Reemisja odbędzie się w wtorek, 28 września o 9:40.

Czytaj również: Dzikie pszczoły – co wydarzy się w 59 oraz 60 odcinku serialu?

Dzikie pszczoły – opis 61 odcinka serialu

Thomas wspomina Eleni o przekonaniu Mirsini do swojej niewinności, a ten ponownie deklaruje swoją miłość. Ukochana nie chce jednak mieć z nim nic do czynienia. Załamany wyrzuca Mirisi, gdy ta chciała go odwiedzić oraz sprawdzić jego stan zdrowia. Wspomina jej o przejęciu ziemi od Doukasa oraz chęci całkowitego rozstania się z nią oraz całą jej rodziną.

Nikiforos mówi Assiminie, że powinna powrócić do domu, natomiast teściowa postanawia ją przeprosić oraz poprosić o wybaczenie.

Czytaj również: „Chyłka – Inwigilacja” - co wydarzy się z 4 i 5 odcinku czwartego sezonu serii?

Wtem pojawia się Eleni, nakazująca siostrze spakowanie się oraz wyjście. Thoma natomiast wspomina jak w trakcie wojny został zdradzony oraz zraniony przez własnych sojuszników. To wtedy dołączył do Niemców. Nestoras zaprezentował zdjęcie syna, a mężczyzna... poznaje w nim partyzanta, którego poddał torturom oraz którego zastrzelił!

Dzikie pszczoły – gdzie obejrzeć 61 odcinek serialu

Kolejny, 61. epizod serialu pojawi się na kanale TVP Kobieta już w wtorek, 28 września bieżącego roku o godzinie 17:50. Reemisja zaplanowana została na środę, 29 września na godzinę 9:40.

Czytaj również: Nigdy w życiu! Dziennikarka kontra romantyczność

Dzikie pszczoły – książki

Serial powstał na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian proponujemy lekturę książki Niezwykła planeta. Pszczoły, której autorem jest Andrea Quigley.

Książkę „Niezwykła planeta. Pszczoły” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Znieczulenie
Kamil Wala-Szymański
Znieczulenie
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Dwa królestwa. Jedna krew
Renata Czarnecka
Dwa królestwa. Jedna krew
Klejnot z Bizancjum
Weronika Umińska
Klejnot z Bizancjum
Everest
Sangma Francis
Everest
Infantka
Wojciech Nerkowski
Infantka
Pokaż wszystkie recenzje