Nigdy w życiu! Dziennikarka kontra romantyczność

Data: 2020-05-25 19:06:55 Autor: Patryk Obarski

Nigdy w życiu! to kultowa komedia romantyczna, która od lat świetnie sprawdza się w chłodne, deszczowe wieczory. O czym jest film i czy jest inspirowany na książce?

Nigdy w życiu kadr z filmuFot. TVN / x-news.pl /Studio Interfilm

Nigdy w życiu! to popularna komedia romantyczna, która przedstawia losy dziennikarki zmuszonej do całkowitego odmienienia swojego życia. Pełna humoru, ale także wzruszających momentów produkcja dla wielu widzów jest jedną z ulubionych polski produkcji z gatunku komedii romantycznych.

Nigdy w życiu! – opis

O czym jest film Nigdy w życiu!? Produkcja przedstawia losy Judyty – poukładanej dziennikarki kobiecego magazynu, która zajmuje się odpowiadaniem na listy czytelników. Pomaga im nie tylko w sprawach związanych z prowadzeniem domu, ale także – w sprawach sercowych.

Czytaj także: To koniec z „Niezgodną”. Nie zobaczymy ostatniej części serii

Niespodziewanie jednak jej własny świat zdaje się runąć w gruzach – okazuje się, że jej mąż ma romans i odchodzi do młodszej kobiety. Judyta wraz ze zbuntowaną nastoletnią córką musi przenieść się do rudery, przygotować na trudny rozwodowy pozew, a jednocześnie – pozostać dobrą pracownicą.

Kiedy wszystko sprzeciwia się przeciw niej, kobieta odnajduje radość w odpowiedziach na intrygujące listy jednego z czytelników. Niespodziewanie na horyzoncie Judyty pojawi się także szansa na ponowne odbudowanie swojego życia prywatnego. Jednak czy zdradzona kobieta zaryzykuje?

Nigdy w życiu! – obsada

Nigdy w życiu! to komedia w gwiazdorskiej obsadzie. W rolę Judyty wcieliła się bowiem znana i ceniona z wielu produkcji Danuta Stenka.

Oprócz niej w filmie zagrali także Joanna Brodzik, Jan Frycz, Artur Żmijewski, Kinga Preis oraz Joanna Jabłczyńska.

Nigdy w życiu! – gdzie zobaczyć?

Film Nigdy w życiu! dość często emitowany jest w telewizji. Najszybciej zobaczyć go będzie można na kanale TVN w czwartek, 20 maja 2021 o godz. 22:30. Kolejna emisja odbędzie się w niedzielę, 23 maja o 15:50 oraz w niedzielę 30 maja o 12:05 w TVN Fabuła.

Nigdy w życiu! – opinie

Film Nigdy w życiu! podobał się wielu widzom. Na forach internetowych podkreślają oni, że jest to zabawna komedia, która jednocześnie przedstawia prawdziwe losy „zwykłego Polaka”. Humor nie jest wymuszony, a produkcja przekonuje – życzliwością i nieustępliwością głównej bohaterki.

Nigdy w życiu! to z całą pewnością film, który warto zobaczyć.

Nigdy w życiu! – książka

Warto wiedzieć, że produkcja Nigdy w życiu! powstała na podstawie powieści autorstwa Katarzyny Grocholi. Książka ta stała się bestsellerem, a jeszcze większą popularnością cieszyła się po kinowym sukcesie filmu.

Czytaj także: Katarzyna Grochola napisała... kryminał. O czym jest jej nowa książka?

Nigdy w życiu to początek serii Żaby i anioły. Oprócz tego istnieją kolejne części kontynuujące przygody Judyty – drugi tom to Serce na temblaku, kolejny to Ja wam pokażę!, a ostatni z nich to A nie mówiłam!.

Książkę Nigdy w życiu! kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Nigdy w życiu
Grochola Katarzyna11
Okładka książki - Nigdy w życiu

Judyta kończy trzydzieści siedem lat, ze złością wspomina mężczyznę, który ją porzucił, i nieuleczalnie marzy o wielkim uczuciu. Sama buduje dom...

dodaj do biblioteczki