reklama

Nigdy w życiu! Dziennikarka kontra romantyczność

Data: 2020-05-25 19:06:55 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Nigdy w życiu! to kultowa komedia romantyczna, która od lat świetnie sprawdza się w chłodne, deszczowe wieczory. O czym jest film i czy jest inspirowany na książce?

Nigdy w życiu kadr z filmuFot. TVN / x-news.pl /Studio Interfilm

Nigdy w życiu! to popularna komedia romantyczna, która przedstawia losy dziennikarki zmuszonej do całkowitego odmienienia swojego życia. Pełna humoru, ale także wzruszających momentów produkcja dla wielu widzów jest jedną z ulubionych polski produkcji z gatunku komedii romantycznych.

Nigdy w życiu! – opis

O czym jest film Nigdy w życiu!? Produkcja przedstawia losy Judyty – poukładanej dziennikarki kobiecego magazynu, która zajmuje się odpowiadaniem na listy czytelników. Pomaga im nie tylko w sprawach związanych z prowadzeniem domu, ale także – w sprawach sercowych.

Czytaj także: To koniec z „Niezgodną”. Nie zobaczymy ostatniej części serii

Niespodziewanie jednak jej własny świat zdaje się runąć w gruzach – okazuje się, że jej mąż ma romans i odchodzi do młodszej kobiety. Judyta wraz ze zbuntowaną nastoletnią córką musi przenieść się do rudery, przygotować na trudny rozwodowy pozew, a jednocześnie – pozostać dobrą pracownicą.

Kiedy wszystko sprzeciwia się przeciw niej, kobieta odnajduje radość w odpowiedziach na intrygujące listy jednego z czytelników. Niespodziewanie na horyzoncie Judyty pojawi się także szansa na ponowne odbudowanie swojego życia prywatnego. Jednak czy zdradzona kobieta zaryzykuje?

Nigdy w życiu! – obsada

Nigdy w życiu! to komedia w gwiazdorskiej obsadzie. W rolę Judyty wcieliła się bowiem znana i ceniona z wielu produkcji Danuta Stenka.

Oprócz niej w filmie zagrali także Joanna Brodzik, Jan Frycz, Artur Żmijewski, Kinga Preis oraz Joanna Jabłczyńska.

Nigdy w życiu! – gdzie zobaczyć?

Film Nigdy w życiu! dość często emitowany jest w telewizji. Najszybciej zobaczyć go będzie można na kanale TVN w czwartek, 24 marca 2022 roku o godzinie 22:40.

Nigdy w życiu! – opinie

Film Nigdy w życiu! podobał się wielu widzom. Na forach internetowych podkreślają oni, że jest to zabawna komedia, która jednocześnie przedstawia prawdziwe losy „zwykłego Polaka”. Humor nie jest wymuszony, a produkcja przekonuje – życzliwością i nieustępliwością głównej bohaterki. W naszym serwisie dostępna jest recenzja filmu Nigdy w życiu.

Nigdy w życiu! to z całą pewnością film, który warto zobaczyć.

Nigdy w życiu! – książka

Warto wiedzieć, że produkcja Nigdy w życiu! powstała na podstawie powieści autorstwa Katarzyny Grocholi. Książka ta stała się bestsellerem, a jeszcze większą popularnością cieszyła się po kinowym sukcesie filmu.

Czytaj także: Katarzyna Grochola napisała... kryminał. O czym jest jej nowa książka?

Nigdy w życiu to początek serii Żaby i anioły. Oprócz tego istnieją kolejne części kontynuujące przygody Judyty – drugi tom to Serce na temblaku, kolejny to Ja wam pokażę!, a ostatni z nich to A nie mówiłam!.

Książkę Nigdy w życiu! kupić można poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Nigdy w życiu
Katarzyna Grochola11
Okładka książki - Nigdy w życiu

Judyta kończy trzydzieści siedem lat, ze złością wspomina mężczyznę, który ją porzucił, i nieuleczalnie marzy o wielkim uczuciu. Sama buduje dom...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Immunitet
Remigiusz Mróz
Immunitet
Witraże
Agnieszka Lis
Witraże
Consilio
Danuta Marć
Consilio
Królewska rozgrywka
Melisa Łada
Królewska rozgrywka
Czarne Wzgórza
Nora Roberts
Czarne Wzgórza
Jutro pokochamy Rzym
Magdalena Kołosowska
Jutro pokochamy Rzym
Pokaż wszystkie recenzje