"M jak miłość" - co wydarzy się w 1607 i 1608 odcinku serialu?

Data: 2021-10-19 09:00:01 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Dziś na telewizyjnej Dwójce zobaczymy kolejny odcinek bardzo popularnego, polskiego serialu obyczajowego skupiającego się na historii pewnej rodziny. Pora sprawdzić co wydarzy się w kolejnych odcinkach. 

Obrazek w treści

Kolejny epizod serialu M jak miłość już dziś, w godzinach wieczornych. Na kolejny poczekamy tydzień. Sprawdźmy zatem, co tym razem czeka naszych ulubionych bohaterów. Jakie losy i jakie wydarzenia będziemy tym razem śledzić. 

M jak miłość — opis 1607 odcinka serialu

Rozpoczyna się pierwsza rozprawa rozwodowa Izy oraz Marcina. Para niezwykle mocno to przeżywa, oboje nie są w stanie się porozumieć. Mąż pragnie jedynie separacji. Nie radzi sobie z długiem Joanny, która nie ma pojęcia jak może go spłacić. Zwraca się z tę sprawą do Michała. Zdesperowana prosi go, by zagrał w kasynie, i tak pozyskał potrzebne pieniądze. Ostrowski tymczasem ma kupca na wydawnictwo. Tajemniczą personą ma być pewien Hiszpan. Mężczyzna wyznaje miłość Asi, a nawet przekazuje jej zadatek i deklarując, że zamierza wyjechać za granicę. 

Czytaj również: "M jak miłość" - co wydarzy się w 1606 i 1607 odcinku serialu?

Przypadkiem Chodawkowska dowiaduje się, że Leszek odnalazł nową miłość, medialną gwiazdę, piękną Luizę. Tarocistka Elwira wróży jej, że nie powinna tracić nadziei....

M jak miłość – gdzie obejrzeć 1607 odcinek serialu?

Kolejny odcinek udostępniony będzie na kanale TVP 2, we wtorek, 19 października 2021 roku, tym razem o godzinie 20:55.

Czytaj również: "M jak miłość" - co wydarzy się w 1604 i 1605 odcinku serialu?

Powtórka odcinka w niedzielę, 24 października o godzinie 7:00, także na TVP 2. 

M jak miłość – opis 1608 odcinka serialu

W kolejnym odcinku Zduńscy mają problem, gdyż zaginął ich ukochany pies Saper. Po kilku godzinach Piotrowi udaje się dowiedzieć, co się stało z ukochanym pupilem. Obecnie znajduje się on w rękach Wieśka. Sąsiad domaga się zapłaty za oddanie zwierzaka, przy okazji obrażając Kingę. Jej mąż nie może sobie pozwolić na takie zachowanie, ostatecznie tracąc cierpliwość i panowanie nad sobą.

Kamil uważa, że ktoś nawiedza jego dom po nocach. Postanawia zmienić zamki po czym... faktycznie dochodzi do włamania! Gdy Anita spostrzega otwarte drzwi, z miejsca dzwoni po policję. Olszewska ostrzega prawnika....

            Czytaj również: "M jak miłość" - co wydarzy się w 1603 i 1604 odcinku serialu?

Pojawiają się podejrzenia dotyczące mordercy poprzedniego właściciela domu, nie brakuje wątków dotyczących długów. Trwają poszukiwania dowodów obciążających, natomiast Anita powoli wpada w mały stan depresyjny. Ostatecznie zgadza się na propozycję Gryca oraz nocuje na Wietrznej.... 

M jak miłość – gdzie obejrzeć 1608 odcinek serialu?

Kolejny odcinek udostępniony będzie na kanale TVP 2, w poniedziałek, 25 października 2021 roku, o godzinie 20:55. Powtórka w sobotę, 30 października o godzinie 7:00, na TVP 2. 

           Czytaj również: Pakt z mordercą – Łowca głów... nie podołał wyzwaniu!

M jak miłość – książki 

Serial M jak miłość to produkcja bazująca na autorskim scenariuszu, co oznacza, że nie bazuje na żadnej książce. Ale istnieje za to książka opowiadająca o bohaterach lubianego przez widzów serialu. Jej tytuł brzmi właśnie M jak miłość, a jej autorem jest Marek Mastalerz.

Książkę „M jak miłość” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
M jak miłość
Marek Mastalerz2
Okładka książki - M jak miłość

Kultowy serial po raz pierwszy w formie książki! „M jak miłość. Początki” to powieść na podstawie 1. sezonu serialu, który w szczycie popularności...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Joanna Jagiełło
Nie wiesz o mnie wszystkiego
Retorsja
Tomasz Brewczyński
Retorsja
Powrót na Zaginiony Kontynent
Przemysław Hytroś
Powrót na Zaginiony Kontynent
Kufer tajemnic
Anna Bichalska
Kufer tajemnic
150 wesel i grób
Magdalena Kubasiewicz
150 wesel i grób
Riku i królestwo bieli
Randy Taguchi
Riku i królestwo bieli
Król Pik
Monika Godlewska (I)
Król Pik
Nocny ekspres
Karin Erlandsson
Nocny ekspres
Pokaż wszystkie recenzje