"M jak miłość" - co wydarzy się w 1606 i 1607 odcinku serialu?

Data: 2021-10-18 11:16:01 Autor: adudek
udostępnij Tweet

Dziś na telewizyjnej Dwójce zobaczymy kolejny odcinek bardzo popularnego, polskiego serialu obyczajowego skupiającego się na historii pewnej rodziny. Pora sprawdzić co wydarzy się w kolejnych odcinkach. 

Obrazek w treści

Kolejny epizod serialu M jak miłość już dziś, w godzinach wieczornych. Na kolejny poczekamy tydzień. Sprawdźmy zatem co tym razem czeka naszych ulubionych bohaterów. Jakie losy i jakie wydarzenia będziemy tym razem śledzić. 

M jak miłość - opis 1606 odcinka serialu

Patrycja przebywa w szpitalu, nie pozbywając się gróźb ze strony męża. Ten nie chce jej dać rozwodu. U przyjaciółki w odwiedzianach pojawi się Marta. W szpitalu Argasińska zdradza jej prawdę na temat dziecka. Twierdzi, że Łukasz jest w wielkim niebezpieczeństwie. Opowiada o groźbach jej męża. Kobiety myślą o zgłoszeniu sparwy na policję. 

Czytaj również:  "M jak miłość" - co wydarzy się w 1604 i 1605 odcinku serialu?

Jerzy zabrania żonie by spotykała się z rodziną kochanka. Do swojego domu Karolinę zaprasza Aneta, dalej nie wiedząc, że ta jest jej rodziną, jej siostrą. Ale rozmawiając wie, że wiele je łaczy. Tymczasem trwają poszukiwania Damiana, który uciekł z domu. 

M jak miłość – gdzie obejrzeć 1606 odcinek serialu?

Kolejny odcinek udostępniony będzie na kanale TVP 2, w poniedziałek, 18 października 2021 roku, tym razem o godzinie 20:55.

Czytaj również:  "M jak miłość" - co wydarzy się w 1603 i 1604 odcinku serialu?

Powtórka odcinka w sobotę, 23 października o godzinie 7:00, także na TVP 2. 

M jak miłość – opis 1607 odcinka serialu

W kolejnym odcinku odbywa się pierwsza rozprawa rozwodowa Izy i Marcina. Para to bardzo przeżywa, ale nie są w stanie się porozumieć. Mąż chce jedynie separacji. Nie radzi sobie z długiej Joanna, które nie ma pojęcia jak go spłacić. Zwraca się do Michała. Zdesperowana prosi go, by zagrał w kasynie, i tak zdobył pieniądze. Ostrowski ma kupca na wydawnictwo. Kupcem ma być pewien Hiszpan. Meżczyzna wyznaje miłość Asi, daje jej zadatek i mówi, że zamierza wyjechać za granicę. 

            Czytaj również:  "M jak miłość" - co wydarzy się w 1601 i 1602 odcinku serialu?

Przypadkowo Chodawkowska dowiaduje się, że Leszek ma nową miłość, medialną gwiazdę, piękną Luizę. Ale tarocistka Elwira wróży jej, że nie powinna tracić nadziei. 

M jak miłość – gdzie obejrzeć 1607 odcinek serialu?

Kolejny odcinek udostępniony będzie na kanale TVP 2, we wtorek, 19 października 2021 roku, o godzinie 20:55. Powtórka w niedzielę, 24 października o godzinie 7:00, na TVP 2. 

           Czytaj również:  Powstała inteligentna zakładka, która łączy się ze smartfonami

M jak miłość – książki 

Serial M jak miłość to produkcja bazująca na autorskim scenariuszu, co oznacza, że nie bazuje na żadnej książce. Ale istnieje za to książka opowiadająca o bohaterach lubianego przez widzów serialu. Jej tytuł brzmi właśnie M jak miłość, a jej autorem jest Marek Mastalerz.

Książkę „M jak miłość” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
M jak miłość
Marek Mastalerz2
Okładka książki - M jak miłość

Kultowy serial po raz pierwszy w formie książki! „M jak miłość. Początki” to powieść na podstawie 1. sezonu serialu, który w szczycie popularności...

dodaj do biblioteczki
Reklamy