reklama

Mata Hari – co wydarzy się w 3 i 4 odcinku serialu TVP 2?

Data: 2021-04-01 10:30:01 Autor: Tamer Adas

Nowy serial, będący dramatem historycznym, emitowany w Telewizji Polskiej, na kanale TVP 2, dziś obejrzymy w kolejnym, trzecim odcinku. Historia Maty Hari, zaczyna się powoli rozkręcać.

Obrazek w treści

Mata Hari, bo taki tytuł nosi owa produkcja w drugim odcinku już dziś, w godzinach późno wieczornych. Kolejny odcinek już jutro. Jakich mniej lub bardziej dramatycznych wydarzeń będziemy świadkami w nadchodzących odcinkach? Przekonajmy się! 

Mata Hari – co wydarzy się w 3 odcinku serialu?

W kolejnym, trzecim odcinku serialu Mata Hari, możemy dostrzec dalszy rozwój kariery Margarety. Elegancka kobieta nie tylko pięknie się prezentuje, ale także radzi sobie coraz lepiej, pozyskując jeszcze więcej dobroczyńców. Wielką pomocą okazują się dla niej bogaci mężczyźni.

Czytaj również: Serial Mata Hari – słynna kobieta szpieg w telewizyjnej Dwójce

W ten sposób spotyka się z córką. Non zamieszkuje obecnie wraz ze swoją ciocią Rudolfą. Życie pomału zaczyna się jej układać.

Mata Hari – gdzie obejrzeć 3 odcinek serialu?

Premiera trzeciego odcinka serialu Mata Hari zaplanowana jest dziś, w czwartek, 1 kwietnia o godzinie 21:50 na kanale TVP 2.

Mata Hari – co wydarzy się w 4 odcinku serialu?

Margareta stara się oczyścić swoje imię, decydując się wyjść za mąż za Gabriela Astruca. W międzyczasie kobietę pochłaniają obowiązki w pracy w kwiaciarni w stolicy Francji.

Czytaj również: Mata Hari – co wydarzy się w 2 i 3 odcinku serialu TVP 2?

Niestety w głębi duszy kobieta jest niezwykle nieszczęśliwa, nie radząc sobie zupełnie z wieloma problemami naraz....

Mata Hari – gdzie obejrzeć 4 odcinek serialu?

Czwarty odcinek seriali Mata Hari wyemitowany zostanie na kanale TVP 2 w czwartek, 1 kwietnia o godzinie 21:50.

Mata Hari – książki

Serial Mata Hari jest produkcją powstałą na własnym filmowym, serialowym scenariuszu. Jednak jest to produkcja historyczna, której bohaterką jest postać autentycznej kobiety – szpieg, Maty Hari. 

Istnieje mnóstwo książek poświęconych tej niezwykłej, pięknej, mądrej i przebiegłej kobiecie. Jedną z nich jest książka Yannicka Murphy’ego o tytule Podpisano: Mata Hari.

Książkę „Podpisano: Mata Hari” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.