Co nowego na Netfliksie w kwietniu? Premiery filmów i seriali

Data: 2020-04-01 08:10:51 Autor: pobarski

Epidemia zdezorganizował życie prywatne wielu ludzi na całym świecie. W ramach akcji #zostańwdomu, warto pozostać w domach, a zamiast wychodzenia na zewnątrz – poznać kwietniowe nowości popularnej platformy Netflix.

Obrazek w treści

Kwiecień to nowy miesiąc, w którym nadal walczymy z pandemią. W tym czasie lepiej nie wychodzić niepotrzebnie z domu, a wolny czas zagospodarować dodatkowymi rozrywkami, na które do tej pory nie było czasu. Oprócz książek, chętnie sięga się także po kolejne odcinki ulubionych seriali. Co więc w kwietniu swoim widzom proponuje Netflix?

365 dni – 1 kwietnia 2020 r.

Od 1 kwietnia na Netfliksie znaleźć można film 365 dni, będący adaptacją popularnej polskiej powieści erotycznej o tym samym tytule. Produkcja po raz pierwszy w kinach ukazała się 7 lutego br., a niecałe dwa miesiące później trafiła na popularną platformę online.

Czytaj także: Od 1 kwietnia "365 dni" na Netflixie!

365 dni to historia Polki, Laury Biel, która w czasie zagranicznych wakacji porwana zostaje przez sycylijskiego mafijnego bossa. Groźny Massimo przedstawia dziewczynie warunek: przez 365 dni będzie wraz z nim, a on zrobi wszystko, by dziewczyna go pokochała. W przeciwnym razie – po roku będzie mogła odejść.

Dom z papieru – sezon 4 – 3 kwietnia 2020 r.

Już w piątek, 3 kwietnia, na Netfliksie pojawi się kolejny, od dawna wyczekiwany sezon popularnego serialu Dom z papieru. To już czwarta transza hiszpańskiego serialu sensacyjnego opowiadające o nietypowej szajce zorganizowanych przestępców napadających na mennicę narodową.

W nowym, czwartym sezonie kontynuowane będą losy bohaterów z poprzednich odcinków – Profesor jest przekonany, że Lizbona w skutek postrzelenia nie żyje, Tokio oraz Rio dokonali detonacji i wysadzili czołg należący do armii, a Nairobi walczy o przeżycie. Nie wie jednak, że wśród członków gangu znajduje się wróg.

Coffee i Kareem– 3 kwietnia 2020 r.

Coffee i Kareem to najnowsza komedia kryminalna od Netfliksa. Przedstawia losy stróża prawa, Jamesa Coffee. Po wielu uczuciowych wpadkach policjant wreszcie poznaje osobę, z którą może spędzić resztę życia. Jest nią Vanessa, dziewczyna prawie bez wad, poza jedną – ma 12-letniego syna Kareema, który zrobi wszystko, by jak najszybciej zniszczyć związek matki i przyszłego ojczyma.

Niebawem Kareem próbuje zlecić pozbycie się przybranego tatusia bandzie kryminalistów, jednak zamiast tego przypadkiem ujawnia grupę przestępczą, która postanawia uciszyć rodzinę chłopca.

Pokochaj, poślub, powtórz – 10 kwietnia 2020 r.

Pokochaj, poślub, powtórz to niezwykła komedia romantyczna, w której w rolę główną – Jacka – wciela się Sam Claflin (m.in. Igrzyska Śmierci, Love, Rosie czy Zanim się pojawiłeś). Tym razem Claflin odegra rolę starszego brata, który zrobi wszystko, by pomóc siostrze w wyprawieniu idealnego ślubu. Nawet kosztem stworzenia… kilku alternatywnych wersji tego wydarzenia! Niespodziewanie dla Jacka, w czasie przygotowań na horyzoncie pojawi się jego była dziewczyna, Dina, do której – zdaje się – Jack nadal coś czuje.

Pokochaj poślub powtórzFot. Riccardo Ghilardi / mat. prasowe Netflix

Turniej główny – 10 kwietnia 2020 r.

Turniej główny to film familijny mówiący o tym, jak wiele można zdziałać, wierząc we własne marzenia. W produkcji przedstawiona zostaje historia Leo, 11-latka, który niespodziewanie odkrywa… magiczną maskę. Odnaleziony fantastyczny skarb daje mu niezwykłe możliwości, dzięki którym staje się nadludzko silny. Z pomocą swojej zwariowanej babci, Leo postanawia postawić wszystko na jedną kartę i zostać gwiazdą… wrestlingu! Jednak czy ring to dobre miejsce dla małego chłopca?

Brews Brothers – 10 kwietnia 2020 r.

Brews Brothers to produkcja tylko dla dorosłych! A to dlatego, że dużą rolę w nowym serialu odgrywa… piwo! A właściwie rzemieślnicy – Wilhelm oraz Adam, bracia, którzy wspólnie prowadzą rodzinny browar. Niestety, mężczyźni są różni jak ogień i woda, co prowadzi do nieustannych spięć pomiędzy nimi i co – niestety – ma wpływa na to, jak pracuje ich przedsiębiorstwo. Czy z firmy prowadzonej przez dwójkę skłóconych szefów może wyjść coś dobrego?

Tigertail – 10 kwietnia 2020 r.

Tigertail to z kolei dramat prosto z Tajwanu. Przedstawia losy młodego Tajwańczyka, Pin-juia, który – by zapewnić dobrobyt swojej rodzinie – decyduje się na emigrację i wyjeżdża w poszukiwaniu pracy do Ameryki.  Po latach ciężkiej pracy dojrzały już mężczyzna dochodzi do smutnych refleksji, że z oddzieloną kilometrami rodziną i ojczyzną nie łączy go już nic. Ma obawy, że na starość pozostała mu jedynie samotność – aby to zmienić, musi naprawić swoje błędy z przeszłości.

Il Processo – 10 kwietnia 2020 r.

 Il Processo to najnowsza włoska produkcja, będąca serialowym thrillerem prawniczym. Wśród gwiazd w serialu wystąpią Vittoria Puccini, Franceso Scianna, Camilla Filippi oraz bliżej znany polskim widzom - Michele Morrone (Massimo w 365 dniach). W serialu przedstawiona zostaje sprawa 17-latki,Angeliki, która została brutalnie zamordowana. Sprawą zajmuje się prokurator Elena Guerra. Szybko wychodzi jednak na jaw, że pomiędzy nią samą a ofiarą istniały niepokojące związki i zależności. Niebawem w dochodzenie zamieszani zostają Ruggero Barone, pragnący sławy prawnik oraz Linda Monaco, kobieta oskarżona o zabójstwo dziewczyny.

Projekt Niewinność – 15 kwietnia 2020 r.

Projekt Niewinność to znany amerykański program tworzony przez organizacje pozarządowe z grupy The Innocence Network, który zajmuje się obroną osób niesłusznie skazanych na wyroki przez amerykańskie władze. Projekt Niewinność to niezwykły program dokumentalny, który przybliży widzom nowe fakty dotyczące ośmiu historii związanych z niesłusznym skazaniem przez władze. Każdy odcinek serialu podzielony będzie na trzy części: dowody, świadkowie i oskarżenie. Każda z historii udowodni też, jak niesprawiedliwy może być… system sprawiedliwości i że nie zawsze udaje się naprawić wszystkie jego błędy.

Projekt Niewinność Fot. plakat promocyjny / mat. prasowe Netflix

Fauda – sezon 3 – 16 kwietnia 2020 r.

16 kwietnia na Netfliksie pojawi się trzeci sezon serialu Fauda. Nowa transza kontynuuje losy Dorona, który zaprzyjaźnia się z młodym, pełnym ideałów bokserem. Niebawem zyskuje jego przychylność i wciąga go w… obławę za liderem Hamasu szczytu listy terrorystów.

Betonowe złoto – 17 kwietnia 2020 r.

Viktor i Gerry szybko dotarli na szczyt, stając się nieprawdopodobnie bogaci. Nie przemyśleli jednak tego, że równie szybko ich kariera może lec w gruzach. Dwójka nieuczciwych agentów nieruchomości wraz z bankierką, Nicole, po chwilowym sukcesie w biznesie, przekonują się, że ich życie uwikłane jest w same kłamstwa. Oderwani od rzeczywistości, będą musieli zdecydować, co jest dla nich najważniejsze.

Sergio – 17 kwietnia 2020 r.

Sergio to nowy film od Netfliksa, który powstał na podstawie prawdziwych wydarzeń. Przedstawia losy jednego z czołowych dyplomatów ONZ, Sergio Vieira de Mello, który przez całe życie pracował na rzecz zachowania pokoju, negocjując z dyktatorami, prezydentami i zbrodniarzami. Pełnił służbę w najtrudniejszych warunkach, otrzymując uznanie swoich zwierzchników. Teraz zaś ma szansę przejść na emeryturę, by wreszcie zacząć wieść zwyczajne życie u boku jedynej kobiety, którą kocha. Niestety, zanim to nastąpi, musi wziąć udział w misji w Bagdadzie, gdzie ponownie zapanowuje chaos. Niebawem w tamtejszej siedzibie ONZ, w której przebywa dyplomata, wybucha bomba…

Ziemia i krew – 17 kwietnia 2020 r.

Saïd przez całe życie robił wszystko, by zapewnić swojej córce dobrobyt. Teraz, gdy dziewczyna ma 18 lat, mężczyzna postanawia sprzedać rodzinny biznes – tartak w głębi lasu, by wspomóc jej „wejście w dorosłość”. Przedsiębiorca nie zdaje sobie jednak sprawy, że jeden z młodocianych praktykantów na terenie firmy ukrył… spore ilości narkotyków!

Niebawem na tartak naciera gang, do którego należą środki odurzające. Chociaż przestępcy mają przewagę liczebną, to Saïd zna teren tartaku jak własną kieszeń. By uchronić swoją córkę, zamienia go w fortecę i rozpoczyna kontratak na członków lokalnej narkotykowej mafii.

The Midnight Gospel – 20 kwietnia 2020 r.

The Midnight Gospel przedstawia historię Clancy’ego, bohatera, który opuszcza swój dom – przystań na międzygalaktycznym Pasie Chromatycznym, by wyruszyć w podróż w nieznane przez galaktykę za pomocą nie do końca sprawnego symulatora. Jego cel jest jasny – pragnie porozmawiać z wszystkim istotami żyjącymi w wymierających światach wewnątrz jego uszkodzonego pojazdu.

Rodzeństwo Willoughby – 22 kwietnia 2020 r.

Do czego może doprowadzić wychowanie w duchu… nowoczesności? Jak się przekonują bohaterowie nowej komedii animowanej Netfliksa, do szybkiej niezależności! Kiedy samolubni opiekunowie decydują się opuścić rodzeństwo, czwórka dzieciaków Willoughbych musi nauczyć się sama, jak dostosować swoje staroświeckie przyzwyczajenia i obyczaje do współczesnego świata!

Tyler Rake: Ocalenie – 24 kwietnia 2020 r.

Pod koniec kwietnia na Netfliksie pojawi się także najnowszy thriller z udziałem Chrisa Hemswortha. Nowa produkcja z gwiazdą Hollywood przedstawi losy Tylera Rake’a, płatnego najemnika bez skrupułów. Mężczyzna wykona każde zadanie, jakie zostanie mu zlecone przez bogaczy. Kiedy jednak otrzymuje zlecenie odnalezienia i uwolnienia z rąk porywaczy syna pewnego bossa narkotykowej mafii, Tyler nie wie, że podejmuje się ogromnego ryzyka. Jego dotychczasowe zlecenia, w porównaniu z porachunkami narkotykowych karteli, to bowiem pestka.

Tyler RakeFot. Jasin Boland / mat prasowe Netflix

After Life – sezon 2 – 24 kwietnia 2020 r.

24 kwietnia pojawi się także drugi sezon znanego już widzom serialu After Life. Serial to ciekawy komediodramat, przedstawiający historię Tony’ego, lokalnego dziennikarza, którego życie załamuje się po śmierci żony. W drugim sezonie serialu, mężczyzna nadal próbuje ułożyć sobie życie po odejściu ukochanej osoby. Jednocześnie coraz bardziej zbliża się do swoich przyjaciół. Niespodziewanie lokalna gazeta, dla której pisze Tony, zaczyna zmagać się z finansowymi problemami.

Zajęcia pozalekcyjne – 29 kwietnia 2020 r.

Co może robić nastolatek po szkole? Grać w gry wideo, odrabiać lekcje lub… stać na czele grupy przestępczej! Nieśmiałego Jisoo nie stać na zapłacenie czesnego w swojej szkole, postanawia więc stanąć na czele bandy, by w nielegalny sposób pozyskiwać fundusze. Niespodziewanie w jego brudny interes wplątują się szkolni koledzy - bogata dziewczyna Gyuri i lekkomyślny Minhee.

Zajęcia pozalekcyjne

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Złoty dukat
Grażyna Bąkiewicz
Złoty dukat
Gruzińskie wino
Anna Pilip
Gruzińskie wino
Trzeci etap
Katarzyna Ryrych
Trzeci etap
Po prostu Mama
Renata Piątkowska
Po prostu Mama
Dzieci żółtej gwiazdy
Mario Escobar;
Dzieci żółtej gwiazdy
Polscy szpiedzy 2
Sławomir Koper
Polscy szpiedzy 2
Kieszonkowiec
Fuminori Nakamura
Kieszonkowiec
Obserwatorka
Alicja Sinicka
Obserwatorka
Pokaż wszystkie recenzje