Gdy system sprawiedliwości zawiódł go... – Prawo zemsty

Data: 2021-11-28 09:30:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Na TV Puls widzowie będą mogli ujrzeć ponownie Prawo zemsty, historię z gwiazdorską obsadą, zapewniającą widzom historię człowieka, który chce osobiście wymierzyć sprawiedliwość bandytą, którzy zamordowali jego córkę oraz żonę.

Obrazek w treści

Prawo zemsty to amerykański thriller z 2009 roku, w reżyserii F. Gray Gray'a.

Prawo zemsty – opis

O czym jest film Prawo zemsty? Doszło do wielkiej zbrodni na przedmieściach Filadelfi, gdzie włamywacze w brutalny sposób zamordowali córkę oraz matkę. Szybka reakcja policji powstrzymała ich przed zamordowaniem ojca i męża. Przestępcy zostają schwytani. Ambitny prokurator Nick Rice chce poprzez tę sprawę wzmocnić swoją rolę w zawodzie. Chce w zadziwiający sposób zaproponować złagodzenie wyroku jednemu z podejrzanych.

Pozostała, żyjąca ofiara pragnie osobiście wymierzyć sprawiedliwość, zmieniając się z ułożonego, spokojnego mężczyzny w bezwzględnego łowcę, planującego psychopatyczną zemstę!

Czytaj także: Pacific Rim: The Black – serial anime w pierwszym sezonie już na Netflix

Po dziesięciu latach przestępca, który uniknął surowej kary, został skazany na śmierć, a egzekucja, była wyjątkowo makabryczna. Shelton nie ukrywa, że to jego zemsta, a także początek zemsty na innych, którzy skrzywdzili jego rodzinę na czele z prokuratorem Rice'em oraz jego rodziną....

Prawo zemsty – obsada

Kto wystąpił w Prawo zemsty? Najistotniejszą rolę otrzymali Jamie Foxx oraz Gerard Butler, którzy doskonale wspólnie wypadli na ekranie i pokazali, że dysponują wyśmienitymi umiejętnościami.

Czytaj także: Gran Torino – Pewne wartości, pozostają stałe i niezmienne...

W obsadzie miejsce znalazło się także dla Bruce McGilla oraz Colma Meaney'a.

Prawo zemsty – gdzie obejrzeć? 

Film Prawo zemsty zagości na telewizyjnych ekranach w niedzielę, 28 listopada o 20:00 na TV Puls. Reemisja odbędzie się w czwartek, 2 grudnia o północy oraz w piątek, 3 grudnia o 22:15.

Czytaj także: Co obejrzeć w telewizji w tym tygodniu? Najciekawsze emisje filmów od 22 do 28 listopada 2021 roku 

Produkcję zobaczyć możemy także za pośrednictwem platform VOD.

Prawo zemsty – opinie

W 2009 roku Prawo Zemsty okazało się świetną propozycją, ukazującą umiejętnością oraz zmysł Gray Gray'a, który ze wsparciem Foxxa oraz Butlera, doskonale poradził sobie z trudnym tematem i należytym, emocjonalnym ujęciem opowieści.

Czytaj także: Rocky II – Balboa zwycięża z przeciwnikami i przegrywa z życiem... 

Prawo zemsty – książka

Filmowe Prawo zemsty to bazuje na scenariuszu opracowanym przez Kurta Wimmera, który wykonał świetną pracę, aby zapewnić dobrą podstawę fabularną. Tak też się stało, a umiejętności reżysera i aktorów zapewniły prawdziwy, świetnie przyjmowany hit. Po seansie zapraszamy Was do zapoznania się z książką Trzy oblicza zemsty, wydanej przez wydawnictwo Albatros.

Książkę Trzy oblicza zemsty kupić można poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.