Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 4 do 11 lutego 2022 roku

Data: 2022-01-30 10:02:01 | Ten artykuł przeczytasz w 4 min. Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Kolejny tydzień z kinowymi premierami zbliża się wielkimi krokami. W ofercie na najbliższy tydzień, już lutowy, nieco większa oferta filmowa. A niej film twórców Pojutrze, produkcja biograficzna, dramat i coś dla najmłodszych. Zapraszamy do lektury przeglądu premier kinowych na nadchodzący tydzień!

Obrazek w treści Co nowego w kinach? Premiery kinowe od 4 do 11 lutego 2022 roku [jpg]

  • Od 4 do 11 lutego do kin trafią kolejne filmowe nowości.
  • Wśród filmowych propozycji film od twórców "Pojutrze".
  • Wciąż będzie można jednak zobaczyć premiery od 28 do 4 lutego 2022 roku.

W luty wchodzimy z kolejnymi premierami filmowymi. Na co tym razem warto wybrać się do kina? Sprawdźcie nasze nowe tygodniowe zestawienie!

Premiery kinowe od 4 do 11 lutego 2022 roku

Moonfall — premiera 4 luty 2022 roku

Nowy tydzień kinowych premier zaczynamy od klasycznego kina w klimacie sci-fi, od twórców Dnia niepodległości i Pojutrze. Nowe dzieło filmowe, tym razem noszące tytuł Moonfall to historia zbliżającej się katastrofy. Z niewyjaśnionych przyczyn Księżyc zostaje wybity z orbity i zmierza na kurs kolizyjny z Ziemią. Katastrofie ma zapobiec grupa astronautów. 

Oczy Tammy Faye – premiera 4 luty 2022 roku

Kolejny film to dramat biograficzny o tytule Oczy Tammy Faye. Jest to opowieść oparta na faktach, której bohaterką jest telewizyjna ewangelistka Tammy Faye Bakker. Ona i jej mąż Jim Bakker, w latach 70. i 80. zbudowali od podstaw największą na świecie religijną sieć medialną i chrześcijański park rozrywki. Film pokazuje jej wzloty i upadki. 

Król Internetu - premiera 4 luty 2022 roku

Swoją premierę w nowym tygodniu kinowych premier będzie mieć także komediodramat Król Internetu. Jest to zabawna, ale i przesycona dramatycznymi momentami historia trójki przyjaciół, outsiderów, Frankie, Jake'a i Linka, którzy zaczynają filmować swoje wypowiedzi, szczególnie Linka i stają się gwiazdami w sieci, w Internecie. 

Miłość, seks & pandemia - premiera 4 luty 2022 roku

W kinach zadebiutuje także polska produkcja, która nawiązuje do pandemicznej sytuacji, jaka panuje na świecie. Rodzimy dramat z elementami erotycznymi, Patryka Vegi, nosi tytuł Miłość, seks & pandemia to opowieść o trzech przyjaciółkach, spragnionych wrażeń i męskiego towarzystwa, ambitnej dziennikarki, silnej prokurator i fotograf, której plany życiowe niweczy pandemia, wywracając wszystko do góry nogami. 

 

Wiki i jej sekret - premiera 4 luty 2022 roku

W nadchodzącym tygodniu swoją premierę będzie mieć także oparty na faktach film familijno-przygodowy Wiki i jej sekret. Jest to opowieść o dziewczynce, która wraz z tatą przeprowadza się do małego górskiego miasteczka, gdzie zaprzyjaźnia się ze szczeniakiem wilka, myśląc, że to zwykły szczeniak psiak. Gdy zwierzę dorasta, ona musi go oddać, ale nie zamierza. 

Skarb Mikołajka - premiera 4 luty 2022 roku

Premiery kończymy kolejną produkcją dla najmłodszych, filmem przygodowo-familijnym Skarb Mikołajka, opartym na książce o takim samym tytule. Opowieść koncentruje się właśnie na tytułowym Mikołajku, dla którego najważniejsi się rodzice i przyjaciele. Gdy dowiaduje się, że mają się wyprowadzić, postanawia odnaleźć skarb, by wspomóc rodzinę i zapobiec wyprowadzce. 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Imperium
Conn Iggulden
Imperium
Meduzy nie mają uszu
Adle Rosenfeld
Meduzy nie mają uszu
Pokaż wszystkie recenzje