Rolnik szuka żony 10 — poznaliśmy uczestników! Kto poszuka miłości w 10 sezonie?

Data: 2023-09-13 09:02:02 | Ten artykuł przeczytasz w 6 min. Autor: Martyna Kozieł
udostępnij Tweet

Już wkrótce na antenę TVP powróci uwielbiany przez widzów program rozrywkowy Rolnik szuka żony. Kim są uczestnicy 10 serii programu?

"Rolnik szuka żony" - sezon 10 - rolnicyRolnicy w 10 sezonie programu Rolnik szuka żony / fot. Archiwum TVP

Rolnik szuka żony to program emitowany od 2014 roku. W produkcji udział wzięło 45 rolników. Aż 9 z nich stworzyło szczęśliwe związki i wzięło ślub. Już 17 września 2023 roku o godzinie 21:30 będziemy mogli obejrzeć pierwszy odcinek nowej edycji!

Rolnik szuka żony 10 – program powraca

W pierwszym epizodzie dziesiątej edycji programu Rolnik szuka żony dowiemy się, którzy rolnicy zaprezentowani w odcinku „zerowym” otrzymali najwięcej listów. Każdego z uczestników odwiedzi prowadząca – Marta Manowska. Wręczy im ona wiadomości od potencjalnych kandydatek i kandydatów.

czytaj także: Bajecznie bogaci Azjaci - przezabawna komedia na podstawie popularnej powieści znów w tv! O czym jest?

Rolnicy będą musieli zapoznać się ze wszystkimi listami i wybrać osoby, które zaproszą na spotkanie twarzą w twarz. Niektórzy są od razu pewni swojego wyboru, a mają sporo wątpliwości. Czy koniec końców wśród potencjalnych kandydatów znajdą osobę, z którą będą mogli spędzić resztę życia?

Rolnik szuka żony  10 – uczestnicy 10 sezonu

W 10. jubileuszowej edycji programu nie zabraknie emocji! Każdy z rolników będzie chciał znaleźć swoją prawdziwą miłość na resztę życia. Tym razem wśród piątki uczestników znalazły się aż dwie rolniczki i trzech rolników. Najstarszy ma 41 lat, a najmłodszy 27. Wszyscy pochodzą z różnych regionów Polski. 

Artur, 28 lat – Rolnik szuka żony 10 sezon

Artur to dwudziestoośmioletni rolnik, który na Mazowszu prowadzi gospodarstwo razem z rodzicami i dziadkami. Jego pasją jest prowadzenie ciężkich i wielkich maszyn, w czym zdecydowanie może się spełniać na co dzień. Jest pozytywnie nastawiony do życia. 

Mężczyzna poszukuje wyrozumiałej i odważnej kobiety pełnej kreatywności i pasji. Chciałby znaleźć kogoś, kto nie tylko spodoba mu się fizycznie. Poszukuje partnerki, z którą mógłby porozmawiać na każdy temat.

fot. Archiwum TVP 

Angieszka, 40 lat – Rolnik szuka żony sezon 10

Agnieszka to czterdziestoletnia rolniczka, która samotnie prowadzi gospodarstwo na 17 hektarach. Zajmuje się hodowlą koni, ale też prowadzeniem ośrodka jeździeckiego, hotelu i restauracji. Życie na wsi całkowicie jej odpowiada i nie wyobraża sobie mieszkać gdzie indziej. Kocha jazdę konną, ale także jazdę na rowerze, czy nartach. Często spaceruje, lubi podróże, a w wolnym czasie, którego nie ma za wiele, czyta książki i ogląda filmy.

Agnieszka była już w kilku związkach, jednak nigdy tak naprawdę nie czuła się zakochana. Kobieta chciałaby, by jej partner miał duży dystans do siebie i poczucie humoru, ale też sporo cierpliwości. 

fot. Archiwum TVP 

Dariusz, 27 lata – Rolnik szuka żony 10 edycja

Dariusz jest rolnikiem z wykształcenia i zamiłowania. Mieszka w województwie łódzkim i jest specjalistą w hodowli nowalijek. Mężczyzna kocha mieszkać na wsi i nie chciałby nigdy przenieść się gdzie indziej. Ceni ciszę, spokój i kontakt z naturą. Jeśli chodzi o jego hobby, czy zainteresowania to na wyróżnienie zasługuje tenis stołowy, siatkówką i piłka nożna. Dariusz lub także motoryzację i dobre filmy. 

Mężczyzna w programie chciałby znaleźć prawdziwą miłość, kobietę, z którą mógłby założyć rodzinę. Chciałby, by jego wybranka zaakceptowała go takim, jakim jest.  

fot. Archiwum TVP 

Anna, 35 lat – Rolnik szuka żony 10

Anna na co dzień zajmuje się uprawą pomidorów i ogórków w szklarniach. Robi to razem z bratem. Z wykształcenia jest dziennikarką, która kocha rolnictwo. Można powiedzieć, że jest także bizneswoman i zarządza nie tylko gospodarstwem, ale też salonem kosmetycznym. Jej hobby są podróże. W wolnych chwilach rysuje i zajmuje się swoimi psami. 

Kobieta już raz była mężatką. Gdy miała 24 lata, wzięła ślub cywilny, jednak jej związek szybko się rozpadł. Teraz chciałaby znaleźć kogoś szczerego i uczciwego o dobrym sercu. Poszukuje mężczyzny, z którym mogłaby założyć rodzinę. 

fot. Archiwum TVP 

Waldemar, 41 lata – Rolnik szuka żony 10 sezon

Waldemar to najstarszy uczestnik 10. edycji programu. Czterdziestolatek mieszka na Kujawach. Z wykształcenia jest specjalistą od turystyki i hotelarstwa, natomiast na co dzień zajmuje się rolnictwem. Mężczyzna trzy lata temu rozstał się z żoną i od tego czasu prowadzi samotne życie. Najważniejszą osobą jest jednak jego siedmioletni syn. Waldemar uwielbia kino muzykę i taniec. Lubi podróże i aktywne spędzanie czasu. 

Poszukuje on kogoś, z kim mógłby dzielić życie i spędzać wolny czas. Chciałby spotkać kobietę szczerą, lojalną i właśnie z nią znaleźć wspólne szczęście. Zależy mu na tym, by przyszła partnerka miała dobry kontakt z jego synem. 

fot. Archiwum TVP 

Rolnik szuka żony — książki

Marta Manowska kilka lat temu wydała książkę Rolnik szuka żony. Na publikację składają się rozmowy z uczestnikami pierwszych edycji. Poruszają oni ważne, życiowe tematy, jak i wątki związane z programem TVP. 

Rolnik szuka żony - książka

Książkę można kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Tagi: rolnik szuka żony,
Galeria:
zdjęcie Rolnik szuka żony 10 — poznaliśmy uczestników! Kto poszuka miłości w 10 sezonie?  nr. 279
zdjęcie Rolnik szuka żony 10 — poznaliśmy uczestników! Kto poszuka miłości w 10 sezonie?  nr. 280
zdjęcie Rolnik szuka żony 10 — poznaliśmy uczestników! Kto poszuka miłości w 10 sezonie?  nr. 281
zdjęcie Rolnik szuka żony 10 — poznaliśmy uczestników! Kto poszuka miłości w 10 sezonie?  nr. 282
zdjęcie Rolnik szuka żony 10 — poznaliśmy uczestników! Kto poszuka miłości w 10 sezonie?  nr. 283

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Rolnik szuka żony
Marta Manowska0
Okładka książki - Rolnik szuka żony

Prowadząca program "Rolnik szuka żony" Marta Manowska rusza w podróż sentymentalną i odwiedza bohaterów wszelkich trzech edycji programu...

dodaj do biblioteczki
Reklamy
Recenzje miesiąca
Alfabet polifoniczny
Tomasz Jastrun
Alfabet polifoniczny
Cienie dawnych grzechów
Mieczysław Gorzka ; Michał Śmielak
Cienie dawnych grzechów
Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska
Sekrety domu Bille
Morderstwo z malinką na deser
Monika B. Janowska
Morderstwo z malinką na deser
Witajcie w Chudegnatach
Katarzyna Wasilkowska
Witajcie w Chudegnatach
Freudowi na ratunek
Andrew Nagorski
Freudowi na ratunek
Do roboty!
Katarzyna Radziwiłł
Do roboty!
Pokaż wszystkie recenzje