Rolnik szuka żony

Prowadząca program "Rolnik szuka żony" Marta Manowska rusza w podróż sentymentalną i odwiedza bohaterów wszelkich trzech edycji programu. Co się u nich zmieniło" Jakie mają podejście do życia" Pytania o miłość, sens, poszukiwanie.

Rozmowy rzeka z bohaterami pokazują ich zmianę, dają odpowiedzi na dużo pytań, które widzowie zadawali sobie po programie. Lecz i sięgają dalej. Jak zmieniała się wieś, kogo dotyczy kompleks rolnika. Szczerze, bez ogródek, odważnie.

Wszystko okraszone zdjęciami z dzieciństwa i dorastania na wsi. Czy Ania i Grzegorz Bardowscy się znali" Czego żałuje Stanisław Kot" Czy Adam Kraśko przekroczył kiedyś granice żenady" Jak Paweł Szakiewicz dowiedział się, iż w życiu niczego nie można być pewnym" Odpowiedzi na te i niemało innych pytań znajdą się w tej książce.

Rozmowy z bohaterami, zdjęcia i historie par, które powstały w programie "Rolnik szuka żony". Trzy edycje, historie ich bohaterów w jednej książce. O miłości, poszukiwaniu siebie, obawach i zwycięstwach.

Informacje dodatkowe o Rolnik szuka żony:

Wydawnictwo: inne
Data wydania: 2017 (data przybliżona)
Kategoria: Inne

Kup książkę Rolnik szuka żony

Rolnik szuka żony - opinie o książce

Avatar użytkownika - Alicja_511
Alicja_511
Przeczytane:2018-02-19, Przeczytałam, 26 książek 2018,

Jestem zawiedziona tą książką. Jestem wielką fajną programu i miałam wielkie oczekiwania wobec sentymentalnej podróży Marty Manowskiej. Niestety zawiodłam się. Wywiady są za długie i nudzące. Pytania nie mają swojej kolejności, niektóre są jakby wyrwane z kontekstu. Na plus szczere odpowiedzi rolników i ich zdjęcia z prywatnego albumu. Wywiady z parami na końcu książki zdecydowanie najlepsze. Gdyby w takim stylu była napisana cała książka to byłaby dużo ciekawsza.

Sekrety domu Bille
Agnieszka Janiszewska