Skater girl – film o trudnej drodze do realizacji marzeń. Dziś premiera Netflix

Data: 2021-06-11 10:20:01 Autor: adudek

Marzenia i problem w ich realizacji to temat dramatu, który dziś powiększył bibliotekę Netfliksa. Tytuł filmu to Skater girl.

Obrazek w treści

Autor zdjęcia: kerry monteen

Film Skater girl to produkcja indyjsko-amerykańska, inspirująca i wzruszająca, dość typowa jak na filmy pochodzące z Indii. Co możemy się spodziewać po tym społecznym dramacie?

Skater girl – opis filmu 

Film Skater girl to historia nastoletniej dziewczyny pochodzącej z biednej indyjskiej wsi. Pewnego dnia odkrywa ona w sobie wielką miłość do….deskorolki.

Czytaj również: Cień i kość – drugi sezon serialu Netflix potwierdzony

Dziewczyna pokazuje swojej społeczności jaki wielki talent ma właśnie w tym kierunku. Niestety droga ku udziałowi w konkursie, nie jest dla niej usłana różami. Będzie musiała pokonać wiele trudności, by zrealizować swoje marzenia. 

Skater girl – obsada filmu

Opisywana produkcja to film indyjsko-amerykański. W roli głównej Rachel Sanchita Gupta, której towarzyszą: Shafin Patel, Waheeda Rehman, Amrit Maghera, Anurag Arora, Jonathan Readwin, Kamlesh Gill i Swati Das.

Czytaj również: Skater girl, informacje o filmie - opis

Reżyserką filmu jest Manjari Makijany.

Skater girl - gdzie obejrzeć?

Film ma swoją premierą na Netflix już dziś, w piątek 11 czerwca 2021 roku. Trafił na platformę streamingową w godzinach porannych. 

Skater girl - opinie 

Film może spodobać się fanom kina indyjskiego, które charakteryzuje się dość specyficzną formą, która wzrusza i inspiruje. Spodobać się może także zwolenników filmowych dramatów społecznych. 

Czytaj również: Co nowego na Netfliksie? Najważniejsze premiery od 6 do 13 czerwca

Skater girl - książki

Film Skater girl to produkcja powstała na własnym scenariuszu, co oznacza, że nie istnieje książka na jakiej bazuje. W zamian polecamy lekturę książki Yoga Girl, autorstwa Rachel Brathen.

Książkę „Yoga Girl” można kupić taniej poniżej:

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.