Gwiazda "Pretty Little Liars" niebawem w reboocie "Strażnika Teksasu"!

Data: 2020-02-27 20:36:25 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Już niebawem aktor znany z udziału w Słodkich kłamstewkach pojawi się w nowej amerykańskiej produkcji – będzie to nowa wersja znanego serialu z Chuckiem Norrisem, Strażnik Teksasu!

Obrazek w treściFot. Disney Channel/Image Group LA / Flickr.com / CC BY-ND 2.0

Niedawno ogłoszono, że amerykańska stacja CW zajmie się rebootem znanego amerykańskiego serialu Strażnik Teksasu. Do tej pory serial kojarzony zwłaszcza z Chuckiem Norrisem powróci – z nową historią i całkiem nową obsadą. Wśród aktorów pojawi się także gwiazda serialu Pretty Little LiarsKeegan Allen.

Strażnik Teksasu 2020 – o czym będzie?

W nowej wersji kultowego serialu przedstawiona zostanie historia Cordella Walkera, wdowca i stróża prawa, który po dwóch latach pracy w ramach misji Texas Rangers, wraca do domu. Tam musi nie tylko odnaleźć się w nowej sytuacji służbowej i znaleźć wspólny język z nową partnerką, ale także – powrócić do roli ojca i głowy rodziny.

Czytaj także: Już wkrótce spin-off „Riverdale”! W obsadzie aktorka ze „Słodkich kłamstewek”!

Tymczasem w jego domu nastały nowe porządki, gdy jego brat Liam zajmował się pod nieobecność brata dzieciakami. Kiedy niesforne rodzeństwo bardziej przywiązuje się do wuja, niż do własnego ojca, w Cordellu nieoczekiwanie budzi się zazdrość.

Czy Walker będzie umiał odnaleźć się w „nowym życiu”?

Strażnik Teksasu 2020 – obsada

Już jakiś czas temu zapowiedziano, że w nowym serialu wystąpi dwójka znanych w Stanach aktorów - Jared Padalecki and Lindsey Morgan. Niedawno okazało się, że do obsady dołączyła kolejna gwiazda, jest nią Keegan Allen, wcielający się do niedawna w postać Toby’ego Cavanaugha w serialu Pretty Little Liars na podstawie serii Sary Shepard.

Padalecki zagra w serialu główną rolę Codella Walkera, Strażnika Teksasu. Lindsey Morgan wcieli się w postać jego partnerki w Texas Rangers, natomiast gwiazda PLL zagra rolę Liama Walkera.

Strażnik Teksasu 2020 – kiedy premiera

Na ten moment nieznana jest nawet przybliżona data premiery nowej wersji Strażnika Teksasu. Prace nad nowym serialem rozpocząć mają się jeszcze w tym roku, chociaż na ten moment trwa dobór odpowiednich aktorów do produkcji.

Czytaj także: Aktorzy z „Gry o tron” i „Pretty Little Liars” z kolejną ekranizacją książki!

Można zatem przewidywać, że serial najwcześniej pojawi się w telewizji w 2021 roku.

Pierwszy odcinek oryginalnego serialu Strażnik Teksasu z udziałem Chucka Norrisa wyemitowany został w telewizji w 1993 roku. Produkcja doczekała się wówczas 8. sezonów, a ostatni odcinek publicznie przedstawiono w 2001 roku.

Swojego reboota doczekała się także produkcja Dynastia, którą w Polsce zobaczyć można na platformie Netflix.  Serial ukazuje znaną historię rodziny Carringtonów, jednak w nowej, uwspółcześnionej odsłonie.

Jak sądzicie, czy nowa wersja Strażnika Teksasu przyciągnie przed telewizory równie wiele osób, co wersja z lat 90.?

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kłamczuchy
Sara Shepard15
Okładka książki - Kłamczuchy

Alison, szkolna gwiazda, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rok później jej przyjaciółki: Emily, Aria, Spencer i Hanna, zaczynają otrzymywać...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Joker
Natalia Nowak-Lewandowska
Joker
Pokaż wszystkie recenzje