Gwiazda "Pretty Little Liars" niebawem w reboocie "Strażnika Teksasu"!

Data: 2020-02-27 20:36:25 Autor: pobarski

Już niebawem aktor znany z udziału w Słodkich kłamstewkach pojawi się w nowej amerykańskiej produkcji – będzie to nowa wersja znanego serialu z Chuckiem Norrisem, Strażnik Teksasu!

Obrazek w treściFot. Disney Channel/Image Group LA / Flickr.com / CC BY-ND 2.0

Niedawno ogłoszono, że amerykańska stacja CW zajmie się rebootem znanego amerykańskiego serialu Strażnik Teksasu. Do tej pory serial kojarzony zwłaszcza z Chuckiem Norrisem powróci – z nową historią i całkiem nową obsadą. Wśród aktorów pojawi się także gwiazda serialu Pretty Little LiarsKeegan Allen.

Strażnik Teksasu 2020 – o czym będzie?

W nowej wersji kultowego serialu przedstawiona zostanie historia Cordella Walkera, wdowca i stróża prawa, który po dwóch latach pracy w ramach misji Texas Rangers, wraca do domu. Tam musi nie tylko odnaleźć się w nowej sytuacji służbowej i znaleźć wspólny język z nową partnerką, ale także – powrócić do roli ojca i głowy rodziny.

Czytaj także: Już wkrótce spin-off „Riverdale”! W obsadzie aktorka ze „Słodkich kłamstewek”!

Tymczasem w jego domu nastały nowe porządki, gdy jego brat Liam zajmował się pod nieobecność brata dzieciakami. Kiedy niesforne rodzeństwo bardziej przywiązuje się do wuja, niż do własnego ojca, w Cordellu nieoczekiwanie budzi się zazdrość.

Czy Walker będzie umiał odnaleźć się w „nowym życiu”?

Strażnik Teksasu 2020 – obsada

Już jakiś czas temu zapowiedziano, że w nowym serialu wystąpi dwójka znanych w Stanach aktorów - Jared Padalecki and Lindsey Morgan. Niedawno okazało się, że do obsady dołączyła kolejna gwiazda, jest nią Keegan Allen, wcielający się do niedawna w postać Toby’ego Cavanaugha w serialu Pretty Little Liars na podstawie serii Sary Shepard.

Padalecki zagra w serialu główną rolę Codella Walkera, Strażnika Teksasu. Lindsey Morgan wcieli się w postać jego partnerki w Texas Rangers, natomiast gwiazda PLL zagra rolę Liama Walkera.

Strażnik Teksasu 2020 – kiedy premiera

Na ten moment nieznana jest nawet przybliżona data premiery nowej wersji Strażnika Teksasu. Prace nad nowym serialem rozpocząć mają się jeszcze w tym roku, chociaż na ten moment trwa dobór odpowiednich aktorów do produkcji.

Czytaj także: Aktorzy z „Gry o tron” i „Pretty Little Liars” z kolejną ekranizacją książki!

Można zatem przewidywać, że serial najwcześniej pojawi się w telewizji w 2021 roku.

Pierwszy odcinek oryginalnego serialu Strażnik Teksasu z udziałem Chucka Norrisa wyemitowany został w telewizji w 1993 roku. Produkcja doczekała się wówczas 8. sezonów, a ostatni odcinek publicznie przedstawiono w 2001 roku.

Swojego reboota doczekała się także produkcja Dynastia, którą w Polsce zobaczyć można na platformie Netflix.  Serial ukazuje znaną historię rodziny Carringtonów, jednak w nowej, uwspółcześnionej odsłonie.

Jak sądzicie, czy nowa wersja Strażnika Teksasu przyciągnie przed telewizory równie wiele osób, co wersja z lat 90.?

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Kłamczuchy
Sara Shepard15
Okładka książki - Kłamczuchy

Alison, szkolna gwiazda, znika w niewyjaśnionych okolicznościach. Rok później jej przyjaciółki: Emily, Aria, Spencer i Hanna, zaczynają otrzymywać...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Autor
Recenzje miesiąca
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Piętno dzieciństwa
Katarzyna Kielecka;
Piętno dzieciństwa
Indigo
Patrice Lawrence
Indigo
Baba Blaga
Joanna Wachowiak
Baba Blaga
Nasz azyl
Marta Józefczyk
Nasz azyl
Pokaż wszystkie recenzje