Aktorzy z „Gry o tron” i „Pretty Little Liars” z kolejną ekranizacją książki!

Data: 2019-12-20 22:19:42 Autor: Patryk Obarski
udostępnij Tweet

Znani aktorzy z seriali takich jak Pretty Litte Liar czy Gra o tron zaangażują się teraz w nowy projekt – chodzi o ekranizację książki „We Are Lost and Found”.

Aktor z gry o tron z nowym projektem

Już niebawem na ekranach zobaczyć będziemy mogli ekranizację kolejnej powieści. Tym razem w nowy projekt adaptacji zaangażowani będą aktorzy znany z seriali telewizyjnych takich jak Pretty Little Liars czy Gra o Tron.

Czytaj także: TYLKO U NAS! Będzie 2 sezon „Żmijowiska”? To prawdopodobne!

Nowy projekt, w który zaangażowani zostaną aktorzy, dotyczy adaptacji powieści We Are Lost and Found autorstwa Helene Dunbar. O czym będzie film i kto jeszcze w nim wystąpi?

We Are Lost and Found – opis filmu

We Are Lost and Found przedstawia historie trójki przyjaciół, którzy dorastają w cieniu wydarzeń z początku lat 80. Czasy te, choć przez większość uważane za pełne radości, są jednocześnie dla młodych chłopców pełne tajemnic i strachu przed nieznanym.

Historia opiera się na przeżyciach Michael – chłopca zadowolonego z życia w cieniu swoich przyjaciół: Jamesa, którego każdy w szkole pożąda, oraz Becky, która nie owija w bawełnę i zrobi wszystko, by chronić tych, których kocha.

Rodzina Michaela odbiega jednak od ideału – brat chłopaka, Connor, został wyrzucony z domu za swoją odmienną seksualność. Zaprzeczanie i bullying, który stosuje Michael, jest jedyną formą ratunku z tej sytuacji.

By uciec z patologicznego domu, chłopak spędza czas w The Echo, gdzie może zapomnieć o codziennych trudach. Zapomnieć o AIDS, chorobie, o której wszyscy mówią, lecz nikt naprawdę nie wie, czym jest.

Niebawem Michael spotka Gabriela, przyjaciela, który zainteresuje się tym, kim jest Michael, a nie James czy Becky. Jednak czy będący w skomplikowanej rodzinnej sytuacji mężczyzna zaryzykuje?

We Are Lost and Found – kto wystąpi? Osoby zaangażowane w produkcję

Chociaż niewiele wiadomo na temat filmu, poznaliśmy już pierwsze osoby, które zaangażowane są w produkcję. Przede wszystkim nowa ekranizacja powstaje przy udziale znanego już od pewnego czasu trio producenckiego, na który składają się Nikolaj Coster-Waldau, Joe Derrick (scenarzysta) i Jeffrey Chassen (dyrektor rozwoju).

Czytaj także: Znane jest już zakończenie "Gry o tron". Poznajcie je!

Nikolaj Coster-Waldau znany jest jednak widzom głównie z popularnej produkcji Gra o tron, która powstała z adaptacji powieści George’a R.R. Martina o tym samym tytule. Coster-Waldau w popularnym serialu HBO zagrał Jaimego Lannistera, znanego także pod przydomkiem Królobójca.

Co więcej, w projekt jako współproducent zaangażowany będzie także Julian Morris, który w przeszłości wystąpił w roli Wrena Kingstona w serialu Pretty Little Liars stworzonym na podstawie książek Sary Shepard. Morris w 2017 roku wcielił się w rolę Johna Brooke’a w krótkim telewizyjnym serialu Małe kobietki. Aktor wystąpił także w produkcji BBC Mężczyzna w pomarańczowej koszuli.

We Are Lost and Found - kiedy premiera?

Na ten moment nieznana jest premiera filmu na podstawie książki Helene Dunbar. Nie wiadomo też, kto dokładnie wystąpi w produkcji, choć można przypuszczać, że ze względu na młodzieżowy charakter filmu, na ekranach raczej nie zobaczymy Costera-Waldau czy Juliana Morrisa.

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Gra o tron
George R. R. Martin48
Okładka książki - Gra o tron

W Zachodnich Krainach o ośmiu tysiącach lat zapisanej historii widmo wojen i katastrofy nieustannie wisi nad ludźmi. Zbliża się zima, lodowate wichry wieją...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Bóg Maszyna
Joanna W. Gajzler
Bóg Maszyna
Tam, gdzie nie pada
Michael Sowa
Tam, gdzie nie pada
Przepustka do męskości
Paweł Pollak
Przepustka do męskości
Żyje się tu i teraz
Katarzyna Kaźmierczak
Żyje się tu i teraz
Kwestia winy
Małgorzata Rogala
Kwestia winy
Prezydentka
Marika Krajniewska
Prezydentka
Pokaż wszystkie recenzje