Szadź: sezon 3 - odc. 1 i odc. 2: Mija rok od ucieczki Piotra Wolnickiego. Co się wydarzy?

Data: 2023-09-03 12:25:28 Autor: Agata Dudek
udostępnij Tweet

Uwielbiany przez Polaków serial Szadź powraca w trzecim sezonie, który dziś w pierwszym odcinku będziemy mogli obejrzeć na kanale TVN. Pierwszy odcinek przenosi nas rok po wydarzeniach z sezonu drugiego. Wolnicki ucieka i ukrywa się. Co wydarzy się w 1 i 2 odcinku serialu? 

Anna Cieślak jako Monika Wolnicka i  Aleksandra Popławska jako Agnieszka Polkowska w serialu "Szadź". mat. pras. TVN, foto: Agnieszka Jurek

Szadź: sezon 3 – opis 1 odcinka serialu

W 1 odcinku serialu Szadź, w sezonie trzecim przenosimy się rok po ucieczce Piotra Wolnickiego, rok po próbie zamordowania Lili. Zabójca i psychopata ukrywa się w lesie. Wciąż nie zapomniał o swej mrocznej, morderczej naturze, co pozwala mu skutecznie zacierać ślady. Udaje się mu także przekonać wielu, że nie żyje. Spreparowane przez niego dowodu powodują, że policja uznaje go za zmarłego. 

Czytaj również: Rafa – Nadciąga rekin ludożerca!

W śmierć wielokrotnego zabójcy nie wierzy Agnieszka Polkowska. Nie pracuje już w policji, gdyż straciła tam pracę. Nie może jednak zapomnieć tego co się wydarzyło. Wie, że wkrótce Wolnicki dokona kolejnego mordu. 

Szadź: sezon 3  – gdzie i kiedy obejrzeć 1 odcinek serialu?

Premiera 1 odcinka serialu Szadź: sezon 3 przewidziana jest na niedzielę, 3 września 2023 roku, na godzinę 21:35, na kanale TVN. Powtórka odcinka we wtorek, 5 września o godzinie 0:45, na TVN. 

Czytaj również: "Wasabi: Hubert zawodowiec" - Trudne i zabawne przygody paryskiego policjanta w Tokio!

Serial można oglądać na platformie HBO Max i na Player.pl.  

Szadź: sezon 3 – opis 2 odcinka serialu

W 2 odcinku serialu Szadź: sezon 3 Wolnicki, poszukujący pracy, znajduje lokum o lokalnego proboszcza. Mieszka odtąd na plebanii i zaczyna pracę jako organista w kościele. na miejscu poznaje Karolinę, kobietę, której mąż zaginął ponad rok temu i nikt nie wie co się z nim dzieje. Piotr i Karolina często rozmawiają i nawiązują pewną bliskość. Bacznie przygląda się im Maciek, syn miejscowej policjantki, Miry. 

Czytaj również: Krucjata Bourne a – Nie taki był plan...

Tymczasem Wolnicki stara się dowiedzieć jak najwięcej o mieszkańcach małego miasteczka, w którym teraz mieszka. Obserwuje również młodych ludzi, którzy przyjechali tu na rekolekcje. Angieszka Popławska nie przerywa własnego dochodzenia w sprawie mordercy. Wie już, że żyje. Kontaktuje się z jego synem. Chce by jego zwłoki zostały ekshumowane, a śledztwo wznowione. 

Szadź: sezon 3 – gdzie i kiedy można obejrzeć 2 odcinek serialu?

Premiera 2 odcinka serialu Szadź: sezon 3 przewidziana jest na niedzielę, 10 września 2023 roku, na godzinę 21:35, na kanale TVN. Powtórka odcinka we wtorek, 12 września 2023 roku, o godzinie 0:15, także na tym samym kanale. 

Czytaj również: Zabójcy – odzyskać dobre imię

Serial można oglądać na platformie HBO Max oraz na Player.pl

Szadź - książki

Szadź to serial, którego scenariusz powstał na bazie niezwykle popularnej, i bardzo poczytnej, lubianej książki o tematyce kryminalnej. Jej tytuł brzmi tak samo jak serial, który doczekał się już trzech sezonów, czyli Szadź, a autorem jest Igor Brejdygant, polski scenarzysta, reżyser, fotograf i pisarz.

Książkę "Szadź" wydawnictwa Marginesy w dobrej cenie kupić można poniżej:

Tagi: Szadź, seriale, kryminalne, telewizja, tvn,

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Szadź
Igor Brejdygant1
Okładka książki - Szadź

Las. Młoda dziewczyna. Wygląda, jakby spała. Ale nie śpi. Wie, że zaraz umrze. I czuje, co robi z nią jej morderca, tyle że nie jest w stanie nawet mrugnąć...

dodaj do biblioteczki
Film
Wydawnictwo
Reklamy
Recenzje miesiąca
Spotkamy się we śnie
Jolanta Kosowska; Marta Jednachowska
Spotkamy się we śnie
Cicha noc
Jolanta Kosowska
Cicha noc
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Aleksandra Struska-Musiał ;
Ulica Pazurkowa. Zaklinacz kotów
Zbój
Joanna Jagiełło
Zbój
Negocjatorka
Małgorzata Łatka ;
Negocjatorka
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Marta Rydz-Domańska
Kocioł. Pierwszy astroMIAUta
Nigdy przenigdy...
Emilia Jachimczyk
Nigdy przenigdy...
A na niebie blask od gwiazd. Opowieści na Boże Narodzenie
Beata Agopsowicz ; Renata Czerwińska ; Daria Kaszubowska ; Małgorzata Lis ; Emilia Litwinko ; Magdalena Mikutel ; Natalia Przeździk ; Katarzyna Targosz
A na niebie blask od gwiazd. Opowieści na Boże Narodzenie
Księżyc nad Vajont. Echo
Katarzyna Kielecka
Księżyc nad Vajont. Echo
Pokaż wszystkie recenzje