Usta Usta 5 – co wydarzy się w odc 3, 4 i 5 nowego serialu Grupy TVN?

Data: 2022-01-12 12:00:02 Autor: Tamer Adas
udostępnij Tweet

Serial Usta Usta 5 z już niebawem zaliczy sporą emisję na TVN, gdzie widzowie będą mogli poznać dalsze losy Izy, Adama, Piotra oraz Agnieszki. Co spotka ich tym razem? Co się stanie w odcinkach 3, 4 i 5 serii?

Obrazek w treści

Serial Usta Usta w 2021 roku powrócił ze swoim 5. sezonem, który emitowany jest obecnie między innymi na TVN-ie. Co czeka widzów tym razem?

Usta Usta 5 – opis trzeciego odcinka serialu

W trzecim odcinku Usta Usta 5, Adam rozmarzył się w śnie o Magdzie, coraz częściej w nocy pojawiają się myśli o wspólnym z nią życiu. W końcu postanawia się odważyć i zapytać ją o wspólne zamieszkanie. Kobieta jest zaskoczona, ale zgadza się na tę propozycję. Niebawem... zmienia jednak zdanie. Smutny Dawidzki wprowadza się do mieszkania z Leonem, a niebawem dojdzie do nich także Krzysztof.

Agnieszka doskonale radzi sobie jako wydawca, jej pierwsza książka w portfolio odnosi spory sukces, co kończy się wielkim świętowaniem. Iza ma jednak obawy czy właśnie nie traci przyjaciółki....

Czytaj również: Usta Usta: sezon 5 – nowy sezon serialu platformy Player dobiegł końca. Jest szansa na kolejny?

Pani Nowak otrzymuje awans oraz większe zarobki, przez co Piotrek może spokojnie zarabiać mniej. Chce się zatrudnić w domu opieki. Adam zatrudnia się w pracy, gdzie inny są... o połowę od niego młodsi. To samo tyczy się jego przyjaciółki z biurka obok, oboje nawet nie mogą sobie przypomnieć, czy przypadkiem gdzieś się już nie widzieli....

Usta Usta 5 – gdzie obejrzeć odcinek 3?

Premiera trzeciego odcinka serialu Usta Usta 5 zaplanowana została w środę, 12 stycznia 2022 roku o godzinie 21:41 na antenie stacji TVN. Reemisja odbędzie się w piątek, 14 stycznia o 1 w nocy.

Czytaj również: "Niezłomny" - Wielka historia biegacza, który stał się żołnierzem...

Odcinki można zobaczyć także na platformie player.pl.

Usta Usta 5 – opis 4 odcinka

Adam oraz Magda w końcu razem zamieszkali wspólnie, przygotowując się do organizacji wielkiej parapetówki. Dawidzki chciały mieć kolejne dziecko, ale oboje z partnerką mają obawy dotyczące jego wieku. Dochodzi do rozmów, nawet z własnym synkiem. Leon zmaga się z własnym problemem, o którym ojciec jeszcze nie wie. Krzysztof spędza kolejną noc na kanapie part.

Za sprawą Piotra, klientką została bogata Agata oraz jej koleżanki. Kornatowski czuje, że połączyło ich coś więcej niż wspólne interesy....

Czytaj również: Panowie spotykają się ponownie... – Jeszcze większe dzieci

Oboje są śledzeni w hotelu, natomiast Iza oraz Agnieszka ratują swoją przyjaźń. Róża Wagner ma kryzys twórczy, a nawet ciąg alkoholowy, Pani Nowak nie może pomóc ani jej, ani własnym pracowników, których musi zwolnić....

Usta Usta 5 – gdzie obejrzeć odcinek 4?

Czwarty odcinek 5. sezonu serialu Usta Usta, trafi na ekrany na środę, 12 stycznia o 22:45 na TVN. Powtórka zaplanowana została na piątek, 14 stycznia na 2:00 na tej samej antenie.

Czytaj również: Mali mężczyźni – Przyjaźń w tle wielkiego konfliktu!

Kuchnia – co wydarzy się w 5 odcinku?

Adam załamuje się na wieść o nadchodzącym dziecku Leona, syn czuje się gotowy na założenie rodziny z Zosią. Kornatowska chce powiedzieć matce o ciąży, ale ta zajęta jest w pełni problemami wydawnictwa Agnieszki. Ostatecznie podczas kłótni z Zuzą docierają do niej te wieści, a kobieta... obwinia za to obu mężczyzn!

Nakłania Zuzę do wykonania zabiegu, co rozpoczyna konflikt z Adamem. Na końcu o wszystkim dowiaduje się Krzysztof, któremu wieści przekazuje Aleks. Nadszedł czas na zorganizowanie debaty... ta jednak przegrywa z wielkimi emocjami.

Czytaj również: Notting Hill – Niepozorne spotkanie zmieni się w wielką miłość!

Młodzi ostatecznie zaskakują wszystkich, a po kryzysie... Krzysztof i Agnieszka są wspólnie jeszcze silniejsi. Piotr i Iza natomiast nie odzywają się do siebie. Marta jedzie do Szwecji, gdzie mieszka poznany przez nią mężczyzna, a ktoś w tym czasie musi się zająć jej matką. Marta nie ujawnia, że... chce już na dobre zostać na obczyźnie....

Usta Usta 5 – gdzie obejrzeć odcinek 5?

Premiera 5. epizodu Usta Usta 5 odbędzie się na TVN-ie w środę, 19 stycznia bieżącego roku o godzinie 21:36. Reemisja zaplanowana została w piątek, 21 stycznia o 1 w nocy.

Czytaj również: Królowa Matka. Najbardziej niebezpieczna kobieta świata

Usta Usta 5 – książki

Kolejny sezon serialu Usta Usta to opracowany został pod kątem własnego scenariusza oraz opowieści, rozwijanej od pewnego czasy przez Grupę TVN, prezentującą wydarzenia na kilku swoich kanałach dystrybucji. W związku, z czym być może po seansie zainteresujecie się książką Usta Mordercy, wydanej przez Wydawnictwo Oficynka.

Książkę „Usta mordercy” można kupić taniej, poniżej: 

REKLAMA

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Reklamy
Recenzje miesiąca
Syrena
Mariusz Kaszyński
Syrena
Czarcia dolina
Halina Kowalczuk
Czarcia dolina
Ostatnia nadzieja
Marzena Rogalska
Ostatnia nadzieja
Do jutra
Jeffery Deaver
Do jutra
Zagubiony, który prowadził
Aleksandra R.K. Stupera
Zagubiony, który prowadził
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Red. Dominik Czapigo, z komentarzem Marcina Białasa
Berlingowcy. Żołnierze tragiczni
Niebieska nuta
Jan Antoni Homa
Niebieska nuta
Pokaż wszystkie recenzje