Wybierz z nami najlepszych influencerów książkowych 2023

Data: 2023-07-21 11:27:06 | Ten artykuł przeczytasz w 2 min. Autor: Mirosław Kalinowski
udostępnij Tweet

31 sierpnia obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Blogów. Z tej okazji od kilku lat serwis Granice.pl – jako pierwsze medium w Polsce – wyróżnia najaktywniejsze twórczynie i najaktywniejszych twórców piszących, rozmawiających i promujących literaturę w sieci.

Grafika promująca konkurs "Influencerzy książkowi 2023"

W 2023 roku serwis Granice.pl już po raz piąty wyłoni najlepsze twórczynie i najlepszych twórców internetowych, którzy swoją działalność w sieci poświęcają promocji literatury. Podobnie jak przed laty, także i w tym roku pragniemy, by nasze zestawienie powstało przy udziale polskich czytelniczek i czytelników.

Redakcja serwisu zachęca czytelników, wydawców, bibliotekarzy, pisarzy oraz wszystkich zainteresowanych do przesyłania własnych propozycji kandydatów do miana „influencera roku”. Choć określenie to budzi kontrowersje, to zarazem znakomicie pokazuje, jak różnorodną aktywność związaną ze światem literatury podejmują internetowi twórcy i twórczynie.

Zgłosić można każdego, kto aktywnie promuje literaturę w sieci – zarówno blogerów, YouTuberów, Instagramerów, jak i autorów podcastów czy TikTokerów. Z przesłanymi propozycjami zapozna się redakcja serwisu, a 31.08 zaprezentuje listę wybranych najciekawszych twórców 2023 roku.

Propozycje nadsyłać można na adres mailowy: influencerzy@granice.pl lub zgłosić w formularzu online dostępnym poniżej do dnia 21.08.2023 r.

Obecnie czytelnicy portalu mogą zapoznać się z ubiegłoroczną listą: TOP influencerów książkowych 2022 roku. Zachęcamy także do dzielenia się informacją o zgłoszeniach do zestawienia Influencerów książkowych 2023 — grafiki na social media i inne materiały promocyjne dostępne są do pobrania tutaj.

Tagi: literatura,

Zobacz także

Recenzje miesiąca
Virion. Legenda miecza. Krew
Andrzej Ziemiański ;
Virion. Legenda miecza. Krew
Wyrok
Christina Dalcher
Wyrok
To coś w śniegu
Sean Adams
To coś w śniegu
Czarownik
Anniina Mikama
Czarownik
Herbaciane róże
Beata Agopsowicz ;
Herbaciane róże
Wings of the Heart
Anna Purowska
Wings of the Heart
Minka i jej kocie przygody
Anna Bichalska ;
Minka i jej kocie przygody
Sny umarłych
Bora Chung
Sny umarłych
Cienie zostaną za nami
Katarzyna Majewska-Ziemba
Cienie zostaną za nami
Pokaż wszystkie recenzje