Zapomnijcie o Świeżakach. Lidl wydaje własną książkę dla dzieci

Data: 2019-10-08 12:54:49 Autor: pobarski

Jeśli lubicie akcje promocyjne popularnych supermarketów, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Sieć niemieckich sklepów Lidl właśnie poszerza swoją akcję promującą zdrowe odżywianie i wydaje… własną książkę!

Supermocni książka lidla

Kiedy kilka lat temu sieć sklepów Biedronka uruchomiła akcję lojalnościową ze Świeżakami, prawdopodobnie nikt nie spodziewał się, że maskotki w kształcie owoców i warzyw staną się tak kultowymi zabawkami. Obecnie oprócz zabawek, Biedronka wydaje także książki opowiadające o przygodach Słodziaków.

Czytaj także: Słodziaki za darmo w szkołach. Jak je otrzymać?

Supermocni książka
fot. Lidl

Sieć Lidl nie pozostaje w tyle, jednak zamiast tworzyć kolejną akcję, chce pomóc rodzicom w zachęceniu dzieci do zdrowego żywienia. Dlatego też już niebawem na półkach w popularnym supermarkecie będzie można kupić ich nową książkę – Supermocni kontra złodzieje zdrowia.

Nowy produkt Lidla powstał we współpracy z Narodowym Centrum Edukacji Żywieniowej i będzie książką łączącą rozrywkę z edukacją. W pierwszej części znajdą się ważne dane i porady dotyczące tego, co dobrego jest w zdrowym odżywianiu. Nie zabraknie także prostych przepisów na smaczne i zdrowe dania, które dzieci mogą przygotować wraz z rodzicami.

Czytaj także: Nowe Słodziaki już w poniedziałek – będzie książka!

W drugiej części książki umieszczono zaś trzy różne komiksy, zachęcające nie tylko do jedzenia marchewek.

Akcja potrwa do 27 października, a książkę zdobyć będzie można po otrzymaniu pięciu naklejek. Aby otrzymać jedną nalepkę, należy zrobić zakupy za minimum 60 zł, a w koszyku musi znaleźć się przynajmniej jeden owoc lub warzywo.

W przeszłości Lidl wydał już inną książkę wraz z Narodowym Centrum Edukacji Żywieniowej, popularna sieć na swoim koncie ma także serię książek kucharskich – m.in. promowanych przez Pascala Brodnickiego i Karola Okrasę.

Co sądzicie o tej książce? Czy to dobry pomysł na promowanie nawyków żywieniowych?

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Recenzje miesiąca
Dzieci, których nie ma
Renata Piątkowska;
Dzieci, których nie ma
Raptus
Magdalena Kulus
Raptus
Zamieć
Gabriel Dylan
Zamieć
Złodziejka truskawek
Joanne Harris
Złodziejka truskawek
Piętno dzieciństwa
Katarzyna Kielecka;
Piętno dzieciństwa
Indigo
Patrice Lawrence
Indigo
Baba Blaga
Joanna Wachowiak
Baba Blaga
Nasz azyl
Marta Józefczyk
Nasz azyl
Pokaż wszystkie recenzje