Królewska rozgrywka

,,Jesteś początkiem, końcem i środkiem. Stanowisz prawo, jesteś sądem i katem. Nie można cię pokonać, zniszczyć, zabić. Stanowisz swoją siłę i słabość."

"Królewska rozgrywka" to książka, która swoją fabułą wciągnęła mnie już od pierwszych stron, zaskakując i podkręcając napięcie!

Daria to kobieta, która wie dokładnie, co jest jej celem w życiu - ZEMSTA! Życie dało jej mocno w kość, a demony przeszłości nie odeszły, wszystkie wydarzenia ukształtowały kobietę, jej psychikę, co doprowadziło, że precyzja to jej drugie imię!

Dawid ( Prosty), to mężczyzna, który dokładnie wie, co to odrzucenie! Los dał mu kopniaka, lecz się nie poddał, jego ucieczka od wspomnień, to kartka papieru i długopis, gdzie tworzy swoją historię, a zarazem arcydzieło podziwiane przez innych.

Daria i Dawid poznają się na jednej z domówek i właśnie ta noc, ten jeden wieczór rozpoczął nowy rozdział w ich życiu, lecz czy zakończy się on szczęśliwie? Czy tych dwoje ma szansę na życie, bez bólu? Czy Daria dokona zemsty? Tego Wam nie zdradzę, ale koniecznie przeczytajcie książkę, by znaleźć odpowiedzi na pytania!

"Królewska rozgrywka" to debiut autorki, ale ja miałam już przyjemność czytać książki spod jej pióra na Wattpadzie, a co za tym idzie, doskonale wiedziałam, na co stać autorkę i tutaj jestem w totalnym szoku! Autorka jest ambitną osobą i podniosła sobie poprzeczkę, tworząc powieść nieprzewidywalną, a zarazem bliską jej sercu, bo muzyka, jak sama mówi gra w jej duszy od dawna!

Daria jest bardzo wyrazistą postacią w książce, która skrywa tajemnicę i tym właśnie podbiła moje serce, już od pierwszych stron zastanawiałam się, co takiego skrywa w sobie kobieta z ostrym charakterem? Autorka postanowiła wodzić mnie za nos i odkrywała tajemnice kawałkami, drażniąc moją ciekawość, ale było warto czekać, gdy bomba została na mnie zrzucona, zastanawiałam się, ale jak to możliwe? Takiego obrotu spraw zdecydowanie się nie spodziewałam, brawo!

Dawid no tutaj to jestem pod wrażeniem, bardzo chętnie spotkałabym się z nim na jednym z bytomskich osiedli i razem z nim szukałabym szczęścia:

"Nie mam jednak jeszcze ochoty na powrót, chcę wyrwać życiu kilka sekund dla siebie. Tych kilka sekund skradzionego szczęścia…."

Dawid jest postacią porywistą, ale to wszystko dlatego, że życie go tak skrzywdziło, ale czy to oznacza, że nie ma serca? Nie! Właśnie w jego osobie widziałam wolę walki, która z każdą stroną była napędzana, śmiało mogę porównać jego emocje do piosenki hip-hopowej, gdzie słowa eksplodują wraz z dźwiękiem refrenu!

,,Królewska rozgrywka" to książka, w której mamy tajemnice, intrygi, ale przede wszystkim wulkan pożądania! Sceny zbliżeń są napisane ze smakiem, pobudzając wyobraźnię, a uwierzcie mi na słowo, tutaj wszystko zostało dokładnie opisane!

O emocjach już wspominałam, ale powtórzę się jeszcze raz: jestem zachwycona! Były momenty, w których myślałam, że wykrzyczę autorce, co ona zrobiła?! Jak tak można? Za chwilę, jednak wyciszałam się, by dalej czytać, bo o odłożeniu książki na później nie było mowy! Zakończenie książki totalnie mnie rozwaliło, intrygi i tajemnice ujrzały światło dzienne, a ja pozostałam ze łzami w oczach ciemną nocą.

"Królewska rozgrywka" to jest must read, emocjonalny rollercoaster gwarantowany! Gratuluję autorce świetnego debiutu! 10/10

Informacje dodatkowe o Królewska rozgrywka:

Wydawnictwo: Dlaczemu
Data wydania: 2022-04-13
Dodał/a opinię: Marta Wiczuk

Zobacz opinie o książce Królewska rozgrywka

Kup książkę Królewska rozgrywka

Nowa wiadomość
Melisa Łada0
Okładka ksiązki - Nowa wiadomość

Ile zniesie człowiek, nim przekroczy własne granice? Ile potrzeba by wplątać się w świat bezprawia i pełen przestępczości? Ania rozpoczyna właśnie swoją...