Więźniarka

Tytuł: "Więźniarka"

Autor: Aneta Maśluk

Wydawnictwo: Magia Słów

#współpracareklamowa

Alice Hackman zostaje zgwałcona. Jej oprawca w wyniku nieszczęśliwego splotu wydarzeń umiera. Kobieta za nieumyślne spowodowanie śmierci zostaje skazana na sześć lat pozbawienia wolności. Po wyjściu na wolność postanawia uciec jak najdalej od Chemnitz, gdzie doświadczyła wiele złego.

Przypadkiem poznaje tajemniczego taksówkarza Mirona Franko. Dzięki jego pomocy wsiada do pociągu i jedzie na północ Niemiec do Meersburga.

Tym samym pociągiem jedzie znany pisarz Lotar Krauze. To nałogowy alkoholik, który szuka natchnienia do napisania kolejnej książki. Postać Alice zaintrygowała go na tyle,że postanawia ją śledzić. Zaczyna węszyć i chce dowiedzieć się jak najwięcej o przeszłości Alice. Ma na jej punkcie coraz większą obsesję.

"Więźniarka" to rewelacyjna pełna zwrotów akcji historia. Autorka potrafi zaintrygować,porwać czytelnika, podsycić w nim ciekawość do tego stopnia że odłożenie książki zdaje się niemożliwe do wykonania. Porusza w swojej książce bardzo ważne tematy: alkoholizm, traumę, żałobę po śmierci najbliższych. Było to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, które uważam za bardzo udane. Ta historia pokazuje że na wiele sytuacji w naszym życiu nie mamy wpływu. Niekiedy to splot różnych wydarzeń wydarzeń, zarówno dobrych,jak i złych. I to my decydujemy co zrobić dalej.

Jestem pod wielkim wrażeniem tej historii. Książka wywołała we mnie masę emocji.

Szczerze polecam przeczytać 🥰

Kup książkę Więźniarka

Dolina jezior
Aneta Maśluk0
Okładka ksiązki - Dolina jezior

Czasem trzeba stracić wszystko, by zrozumieć, czym jest prawdziwe szczęście... Życie Natalie Braun, młodej bizneswoman z Zurychu, przypomina statek, który...

Księga zaklęć
Agnieszka Rautman-Szczepańska