Wygraj książkę „Mały manipulator"

Start: 2019-09-24 Koniec: 2019-10-01
Wygraj książkę „Mały manipulator

Mały manipulator jest wśród nas. Trudno go znaleźć, rozpoznać, ale on tam jest: w szkole, osiedlowym sklepie i biurze. Nie chowa się, nie siedzi cicho, o nie! Mówi, tłumaczy, przekonuje, i to tak sprytnie, że każdy z nas robi dokładnie to, czego mały manipulator chce. Bo taki już ten mały manipulator jest.

Manipulacja jest dzisiaj wszędzie: w polityce, telewizji, gazetach i na ulicy. Dotyka dorosłych i dzieci. Trudno uniknąć manipulacji, łatwo się jej poddać – zwłaszcza, jeśli nie zna się sztuczek, które stosuje się w manipulacji. Mały manipulator to książka dla najmłodszych, która pomaga rozpoznać metody manipulacji i która uczy, jak im się nie poddawać. Napisana wprawdzie dla dzieci, ale również z myślą o dorosłych. Jest „niewygodna”, bo budzi niepokój… I bardzo dobrze, bo taki niepokój powinien towarzyszyć nam, gdy pojawiają się podejrzenia, że ktoś nami manipuluje. Czytajmy, myślmy i reagujmy, niech manipulator wie, że znamy jego sztuczki!

Do lektury zaprasza Wydawnictwo Tadam. Przejrzyjcie fragmenty publikacji i weźcie udział w naszym konkursie. 

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Małego manipulatora do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 1 października 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Książkę Mały manipulator kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

 

Laureatami konkursu zostali:

Anna Spicka, Racławiczki

Dorota Dyrcz, Maków Podhalański

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Mały manipulator
Bartosz Sztybor
Wydawnictwo