Może być chłopakiem albo dziewczyną. Fragment książki „Mały manipulator"

Data: 2019-09-16 10:38:57 Autor: Sławomir Krempa
News - Może być chłopakiem albo dziewczyną. Fragment książki „Mały manipulator

Mały manipulator jest wśród nas. Trudno go znaleźć, rozpoznać, ale on tam jest: w szkole, osiedlowym sklepie i biurze. Nie chowa się, nie siedzi cicho, o nie! Mówi, tłumaczy, przekonuje, i to tak sprytnie, że każdy z nas robi dokładnie to, czego mały manipulator chce. Bo taki już ten mały manipulator jest.

Manipulacja jest dzisiaj wszędzie: w polityce, telewizji, gazetach i na ulicy. Dotyka dorosłych i dzieci. Trudno uniknąć manipulacji, łatwo się jej poddać – zwłaszcza, jeśli nie zna się sztuczek, które stosuje się w manipulacji. Mały manipulator to książka dla najmłodszych, która pomaga rozpoznać metody manipulacji i która uczy, jak im się nie poddawać. Napisana wprawdzie dla dzieci, ale również z myślą o dorosłych. Jest „niewygodna”, bo budzi niepokój… I bardzo dobrze, bo taki niepokój powinien towarzyszyć nam, gdy pojawiają się podejrzenia, że ktoś nami manipuluje. Czytajmy, myślmy i reagujmy, niech manipulator wie, że znamy jego sztuczki!

Do lektury zaprasza Wydawnictwo Tadam. Dziś w naszym serwisie prezentujemy fragmenty publikacji:

Książkę Mały manipulator możecie kupić w popularnych księgarniach internetowych:

Zobacz także

Musisz być zalogowany, aby komentować. Zaloguj się lub załóż konto, jeżeli jeszcze go nie posiadasz.

Książka
Mały manipulator
Bartosz Sztybor0
Okładka książki - Mały manipulator

Mały manipulator jest wśród nas. Trudno go znaleźć, rozpoznać, ale on tam jest: w szkole, osiedlowym sklepie i biurze. Nie chowa się, nie siedzi...

dodaj do biblioteczki
Wydawnictwo