Wygraj książkę „Nie rezygnuj"

Start: 2020-10-09 Koniec: 2020-10-16
Wygraj książkę „Nie rezygnuj

Po ośmiu miesiącach w śpiączce i żmudnej rehabilitacji Nicole w końcu wraca do świata żywych. I choć jest już w pełni sprawna fizycznie, to w jej duszy narasta strach, żal i poczucie bezsilności. Po traumatycznych przeżyciach dowiaduje się, że Josh, mężczyzna, z którym planowała ułożyć sobie przyszłość, wpada w pułapkę innej kobiety i wkrótce ponownie zostanie ojcem. Osamotniona i zrozpaczona Nicole czuje, że zupełnie nie potrafi się odnaleźć w swoim cudem uratowanym życiu.

Szalone wieczory spędzane na imprezowaniu z przyjaciółkami nie przynoszą ulgi, a przypadkowy romans z właścicielem podejrzanego lokalu kończy się gorzkim rozczarowaniem. Tymczasem dawne uczucia powracają do niej ze zdwojoną siłą… Czy Nicole odnajdzie się w nowej rzeczywistości i będzie w stanie jeszcze raz zaufać? Czy podejmie próbę walki o swoją miłość?

[obrazek] 

Nie rezygnuj Mai Drożdż to kontynuacja świetnie przyjętej powieści Nie uciekaj. Nowa książka Mai Drożdż ukazała się nakładem Wydawnictwo Novae Res 5 października. 

Już teraz na łamach naszego portalu możecie przeczytać wywiad z autorką. Koniecznie weźcie też udział w konkursie, który poświęcony jest książce Nie rezygnuj

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Nie rezygnuj do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 16 października 2020 – trzeba więc się pospieszyć.

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie na naszym profilu na Facebooku! Koniecznie śledźcie też nasz profil na Instagramie!

Książkę Nie rezygnuj kupicie w popularnych księgarniach internetowych:

Laureatami konkursu zostali:

Halina Kurzawska, Miasteczko Śląskie

Monika Deja, Gorzów Wlkp.

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Nie rezygnuj
Maja Drożdż
Wydawnictwo