Wygraj książkę „Save you"

Start: 2019-04-29 Koniec: 2019-05-06
Wygraj książkę „Save you

Kiedyś Ruby nie należała do klasowych „wybrańców" – grona elitarnego, ale też do cna zepsutego. Chciałaby wrócić do tych czasów, wciąż jednak myśli o Jamesie, który pragnie do niej wrócić. I może wszystko potoczyłoby się jak należy, gdyby nie zobaczyła pijanego chłopaka w objęciach koleżanki. Ruby nie wie jednak, dlaczego James uciekł w alkohol i narkotyki. Nie wie, że jego matka zmarła, a on nie może o tym nikomu powiedzieć..

Do lektury powieści Mony Kasten Save you – drugiego tomu popularnego cyklu young adult Maxton Hall – zaprasza Wydawnictwo Jaguar. Akcja książki jest wyraźnie bardziej dynamiczna niż w przypadku części pierwszej – piszemy w naszej redakcyjnej recenzji Save you. Koniecznie weźcie więc udział w konkursie, który poświęcony jest tej właśnie książce.

Udział w konkursie:

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na jedno pytanie. Warto również dodać Save you do swojej wirtualnej biblioteczki – na przykład jako książkę, którą chce się przeczytać. Na zgłoszenia czekamy do 6 maja 2019 – trzeba więc się pospieszyć. 

Najbardziej aktualne informacje o konkursach książkowych znajdziecie w naszym profilu na Facebooku!

Jeśli nie chcecie czekać na wyniki naszego konkursu, Save you kupicie już w popularnych księgarniach internetowych: 

Laureatami konkursu zostali:

Martyna Stachulec, Bolesławiec

Lidia Ulanowska, Dynów

Gratulujemy! Nagrody wyślemy pocztą.

Książka
Save you
Mona Kasten
Wydawnictwo